آدرس های مرتبط با فعالیت‌های مجرمانه نهنگ ها ۲۵ میلیون دلار ارز دیجیتال را در خود جای داده است

neda
7 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

به گفته شرکت تحلیلی ChainAnalysis، بیش از 4000 آدرس مرتبط با فعالیت های مجرمانه در حال حاضر بیش از 25 میلیون دلار ارز دیجیتال را در خود جای داده است.

در سال 2021، فعالیت غیرقانونی در صنعت ارز دیجیتال به تدریج افزایش یافت، زیرا سرمایه‌های خصوصی بیشتری به این صنعت سرازیر شدند. اما با افزایش فعالیت عناصر مجرم در رمزارزها، مجریان قانون روش جدیدی را برای مصادره دارایی های دیجیتال از مجرمان کشف کرده اند.

طبق گزارش این شرکت تحلیلی، در سال 2021، IRS-CI بیش از 3.5 میلیارد دلار ارز دیجیتال را از کیف پول هایی که به عنوان مرتبط با فعالیت های مجرمانه علامت گذاری شده بودند، کشف و ضبط کرد.در سال 2021، هکرها و کلاهبرداران توانستند حداقل 8 میلیارد دلار از کاربران بی تجربه ای که به تازگی وارد صنعت شده بودند، سرقت کنند. در پایان سال 2021، پس از یک سری هک های DeFi، حجم وجوه متمرکز در کیف پول ها افزایش یافته است. پلتفرم‌ها و کاربران متعددی قربانی سوءاستفاده‌های مختلف در قراردادهای هوشمند شدند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.