آدیداس وارد دنیای ارز دیجیتال میشود

neda
1 سال قبل
NFT

تولید کننده پوشاک ورزشی آدیداس با پیوستن به شرکت هایی مانند نایک، ورود خود را به صنعت کریپتو اعلام کرد. به عنوان اولین بار، آدیداس اورجینال، یک برند فرعی شرکت پوشاک ورزشی آلمانی، همکاری با کوین بیس را اعلام کرده است.

اکثر بحث‌ها در فضای کریپتو اکنون حول محور مفهوم متاورس متمرکز شده‌اند. در حالی که گمانه زنی های اولیه نشان می دهد که همکاری بین کوین بیس و آدیداس می تواند ریشه در پرداخت داشته باشد، همکاری دیگری افکار عمومی را تغییر داد. پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر همکاری با پلتفرم متاورس طولانی مدت Sandbox، بسیاری اکنون بر این باورند که آدیداس همان مسیر نایک را طی خواهد کرد.

 جالب‌تر اینکه، Sandbox توییت کرد: هی @adidasoriginals، غیرممکن در متاورس وجود ندارد،چه می شود اگر از همه متفکران و دست اندرکاران اصلی دعوت کنیم تا آینده خود را با هم طراحی کنیم؟ 

از دو روز قبل، کوین بیس تا حد زیادی بر ایجاد یک بازار NFT متمرکز شده است. با استفاده از قدرت هر دو پلتفرم، آدیداس می‌تواند به دنبال روی آوردن به NFT یا سرمایه‌گذاری عمیق‌تر در حوزه رمزنگاری با پذیرش پرداخت‌های رمزنگاری‌شده و راه‌اندازی متاورس خود باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.