آرژانتین شرکت ها را برای استفاده غیرقانونی از رمزنگاری بازرسی می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بانک مرکزی آرژانتین (BCRA) از شرکتهای درگیر در معاملات رمزگذاری غیر مجاز تحقیق می کند.

بانک مرکزی آرژانتین (BCRA) تحقیق در مورد شرکتهایی را که ادعا می شود در معاملات رمزگذاری غیرمجاز مشارکت دارند ، آغاز کرده است.
به طور خاص ، BCRA اکنون در حال بازرسی برای تعیین اینکه آیا این 9 شرکت فین تک با استفاده از ارز رمزنگاری شده واسطه گری مالی غیرقانونی انجام می دهند یا خیر.
BCRA نام شرکت را فاش نمی کند. BCRA بیشتر توضیح داد: از طریق قانون اشخاص مالی ، BCRA این قدرت را دارد که در صورت مشکوک شدن شخص یا شرکتی به انجام کارهای واسطه گری مالی ، به اطلاعات نیاز داشته باشد.

بعلاوه ، اگر این 9 شرکت فین تک به دلیل واسطه گری مالی غیرمجاز مقصر شناخته شوند ، BCRA طبق آن عمل خواهد کرد. به عبارت دیگر ، BCRA بلافاصله علیه شرکتهای fintech که درگیر آن هستند ، پرونده کیفری ایجاد خواهد کرد.
اتهامات کیفری براساس ماده 310 قانون کیفری آرژانتین خواهد بود.
علاوه بر این ، شرکت های رمزنگاری مقصر در آرژانتین می توانند از رد صلاحیت فعالیت در این کشور رنج ببرند. این مجازات با جریمه نقدی می تواند تا شش سال ادامه یابد.
در خبرهای دیگر ، اداره فدرال درآمد عمومی آرژانتین (AFIP) ، به صرافی های رمزنگاری محلی و شرکت های پرداخت دستور داده است که گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.
این آیین نامه قصد دارد با محبوبیت روزافزون دارایی های دیجیتالی نسبت به پزوی آرژانتین مبارزه کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.