آسوشیتدپرس (AP)برای تضمین اعتبار داده های خود با بلاک چین همکاری میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

چالش دستیابی به یک منبع قابل اعتماد از داده ها یک مشکل همیشگی در تجارت روزنامه نگاری بوده است. از زمانی که اولین رسانه پخش اطلاعات متولد شد، جهان مجبور به تکیه بر صداقت کسانی بود که داده ها را ارائه می کردند. اما اکنون که Chainlink در حال استفاده از قدرت تمرکززدایی است، این می تواند این را تغییر دهد و Associated Press (AP)، یکی از بزرگترین آژانس های خبری جهان، شروع به حرکت در این مسیر کرده است.

AP یک گره Chainlink را اجرا می کند و شروع به آپلود مجموعه قابل توجهی از داده ها می کند و از فناوری Chainlink برای تضمین قابلیت اطمینان اطلاعات آن استفاده می کند. طبق اطلاعاتی که AP در یک بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشته است، این آژانس داده های مربوط به تماس های مسابقه ای ایالات متحده، حقایق اقتصادی، نتایج بازی های ورزشی و مالی کسب و کار را به اشتراک خواهد گذاشت. داده ها به صورت رمزنگاری امضا می شوند تا صحت آن تایید شود.

این اولین بار نیست که AP از فناوری بلاک چین برای اطمینان از یکپارچگی داده های خود با جهان استفاده می کند. پیش از این سال گذشته، AP با Everipedia برای آپلود نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در بلاک چین اتریوم همکاری کرد. همچنین، AP در اوایل سال 2021 یک NFT صادر کرد و در حال انجام آزمایش‌های متعدد بر روی کاربرد فناوری‌های غیرمتمرکز در صحنه هنر است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.