آغاز معاملات شیبا اینو در بایننس آمریکا

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Shiba Inu ، معامله خود را در Binance.US ، زیرمجموعه آمریکایی و بزرگترین پلتفرم معاملات رمزنگاری جهان آغاز کرد. در اوایل ماه جاری ، موفق ترین ریجکت Dogecoin نیز در Coinbase Pro ثبت شد ، که منجر به افزایش چشمگیر 30 درصدی قیمت شد.

در ماه مه ، Binance ارز رمزنگاری شده مبتنی بر اتریوم را در منطقه نوآوری خود قرار داد که مناسب معامله گران ریسک پذیر است. صرافی FTX رقیب بایننس نیز همزمان از توکن پشتیبانی کرد.

ارزش بازار شیبا اینو در 10 مه به 13.83 میلیارد دلار رسید و در حال حاضر حدود 80 درصد زیر این میزان است. بایننس همچنان بازار اصلی شیبا اینو است ، زیرا جفت معاملاتی SHIB/USDT به تنهایی تقریباً 20 درصد از کل معاملات ارزهای رمزنگاری شده را به خود اختصاص داده است.

 نسخه کپی Dogecoin همچنین برای تجارت در Huobi ، Poloniex و برخی صرافی های دیگر در دسترس است. این ارز رمزپایه مبهم به دلیل دستاوردهای هنگفت خود و عموم مردم به طور گسترده ای افزایش یافت و ویتالیک بوترین ، بنیانگذار اتریوم ، پس از اهداء یک میلیارد دلار به امور خیریه ، ارزهای سرسام آور 6 میلیارد دلاری SHIB را سوزاند. علیرغم این واقعیت که تجمع Shiba Inu به پایان رسید ، لیستهای اخیر در برخی از بزرگترین صرافی های جهان نشان می دهد که این سکه (حداقل در حال حاضر) از بین نمی رود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.