آفریقای جنوبی بیت کوین را ترجیح می دهد در حالی که مالزی ، بریتانیای کبیر اتریوم را انتخاب می کند

neda
1 سال قبل
اتریوم

طبق گزارش Chainalysis 2021 Geograph of Cryptocurrency ، پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان و به ویژه در بازارهای نوظهور رو به افزایش است.

 به طور طبیعی ، به دلیل طیف وسیعی از عوامل ، سرمایه گذاران در کشورهای مختلف نیز در برابر ارزهای رمزنگاری شده متفاوت عمل می کنند. در نظرسنجی اخیر پلتفرم رمزنگاری Luno ، سرمایه گذاران مالزی ، آفریقای جنوبی و بریتانیای کبیر مورد بررسی دقیق قرار گرفتند تا درک بهتری از نحوه نگاه آنها به بازار داشته باشند. همچنین مشخص شد که آنها به کدام سکه ها بیشتر خوش بین بودند.

در گزارش نظرسنجی لونو عوامل متعددی ذکر شده است که بر قیمت بیت کوین در طول سال تأثیر گذاشته اند ، مانند توییت های ایلان ماسک ، Ripple vs SEC ، China FUD و موارد دیگر. 

در گزارش نظرسنجی آمده است ، در حالی که 64.5 درصد از کاربران آفریقای جنوبی بیشترین خوش بینی را نسبت به بیت کوین دارند ، اتریوم با 55.4 درصد در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن XRP (28.6 درصد) ، بیت کوین کش (25.9 درصد) و لایت کوین (17.8 درصد) قرار دارند.

با این حال ، این گزارش تصریح می کند که 70 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی مالزی و 75 درصد از پاسخ دهندگان در بریتانیای کبیر اتریوم را بهترین ارز می دانند. 

به طور کلی ، این نظرسنجی به این نتیجه رسید که احساسات بازار صعودی است و 38 درصد از پاسخ دهندگان به نظر می رسند که سکه های خود را هودل کنند. 

در این گزارش همچنین اشاره شده است که آنها اعتماد زیادی در مورد قیمت بیت کوین ابراز کردند و 59.4 درصد اظهار داشتند که اعتقاد دارند که قیمت آن به سرعت به 100000 دلار ادامه می یابد.”

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.