آلت کوین ها بر خلاف بیت کوین و‌ اتریوم همچنان درحال صعود هستند

neda
1 سال قبل
اتریوم

از آنجایی که بازارهای جهانی ارزهای رمزنگاری شده 1.5 درصد از ارزش بازار خود را در طول یک شب از دست دادند ، بسیاری از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده نیز دچار مشکل شدند. اما رکودهای یک شبه این هفته نتوانسته است سود کلی آلتکوین هایی مانند Solana ، Terra و Algorand را از بین ببرد. 

سولانا در مقایسه با هفته گذشته 27.56 درصد افزایش یافته است. دارندگان حتی از افزایش 2.13 درصدی ارزش سکه در معاملات امروز با 183 دلار لذت می برند. این بار ماه گذشته ، سولانا 39 دلار ارزش داشت. اجرای امروز برای سولانا چیز جدیدی نیست.ماه گذشته ، رقیب اتریوم حتی از نظر سرمایه بازار در 10 ارز رمزنگاری شده برتر نبود. در ابتدای ماه ، سولانا دوج کوین را ورق زد و به رتبه هفتم رسید. تا روز سه شنبه این هفته ، XRP را برای رتبه ششم عقب انداخت.

سولانا تنها ارز موجود در بلاک چین قراردادهای هوشمند نیست که شاهد حرکت قیمت انفجاری بوده است. Algorand امروز 5 درصد افزایش و از هفته گذشته ۷۷ درصد افزایش است و در 2.15 دلار معامله می شود. Algorand تنها در ماه گذشته با 0.88 دلار معامله می شد ، این بدان معناست که ارزش ارز در این مدت سه برابر شده است.

 در 31 آگوست ، Algorand اعلام کرد که با شرکت Koibanx فناوری بلاک چین آمریکای لاتین توافقنامه ای را برای توسعه زیرساخت های بلاک چین السالوادور در بلاک چین Algorand امضا کرده است. 

Terra نیز امروز از رکود به خوبی عبور کرده است. این ارز 5 درصد بیشتر از دیروز و 21.2 درصد بیشتر از این زمان در هفته گذشته در ۳۹ دلار معامله می شود.احتمالاً تجمع Terra با پیش بینی برخی تحولات شبکه در Q4 تقویت می شود. خوزه ماریا مکدو ، شریک بنیانگذار شرکت تحقیقاتی Delphi Digital ، این پیشرفت ها را “Terra Autumn” می نامد.

قابل توجه ترین ارتقاء استقرار شبکه اصلی کلمبوس -5 در این ماه خواهد بود. Col-5 در ابتدا قرار بود پنجشنبه منتشر شود ، اما تیم Terra اعلام کرده است که حدود سه هفته به تعویق می افتد. Col-5 با پروتکل ارتباطات بلاک چین Inter Cosmos ادغام می شود تا Terra بتواند با بلاک چین های دیگر تعامل داشته باشد. سایر مزایا شامل مبادله ساده ، سوزاندن استیبل کوین و امکان دریافت هزینه های مبادله برای سهامداران LUNA است. دو رهبر بازار بیت کوین و اتریوم در هفته جاری ارزش خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. بیت کوین در هفت روز 9.3 درصد کاهش یافته و به 45600 دلار معامله می شود ، در حالی که اتریوم 15.2 درصد کاهش یافته و با 3322 دلار معامله می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.