ت"/>

آمار نشان می دهد که با وجود ممنوعیت بیت کوین ، نیجریه ای ها هنوز هم به طور فعال رمزنگاری می کنند

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

تقریباً 3 ماه پس از آنکه بانک اوج کشور آفریقای غربی کلیه معاملات رمزنگاری شده را از طریق موسسات مالی ممنوع کرد ، گزارش شده توسط BTC Peers ، آنارها ادعا می کنند،نیجریه ای ها ، به طور شگفت انگیزی گزینه های دیگری برای سرمایه گذاری و تجارت منظم این دارایی های دیجیتالی پیدا کرده اند.

طبق پیش بینی ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بیت کوین ، UsefulTulips ، تجارت P2P (نظیر به نظیر) تجارت بیت کوین در این کشور پس از دستورالعمل بانک مرکزی نیجریه (CBN) به 27٪ افزایش یافت. تقریباً 85 روز پس از اعلامیه ، بیش از 103 میلیون دلار فقط در کانال های رمزگذاری LocalBitcoins و Paxful جابجا شده است.

بیت کوین سودهایی را در کشور آفریقای غربی ثبت کرده است که بخشی از آن به دلیل مناسب بودن آن به عنوان یک صندوق جایگزین کامل در برابر ارز استهلاک این کشور ، Naira است.

با توجه به اینکه بیت کوین هنوز به ارزهای فیات وابسته است ، اگرچه ارز دیجیتالی است ، کارشناسان و تحلیلگران تأیید می کنند که موضع بانک اوج این کشور در مورد معاملات بیت کوین نه تنها برای کشور بلکه برای قاره آفریقا نیز مسائل پیچیده ای را ایجاد کرده است. با این حال ، این موضوع مانع از سرمایه گذاری نیجریه ای ها نشده است.

اطلاعات جمع آوری شده از Google (NASDAQ: GOOGL) Trends نشان داد که کشور آفریقای غربی بر اساس جستجوهای Google ، برای اولین بار در لیست کشورهای علاقه مند به بیت کوین ظاهر شد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.