آنتونی اسکاراموچی می گوید بیت کوین در نهایت طلا را تحت الشعاع قرار خواهد داد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

آنتونی اسکاراموچی، سرمایه گذار SkyBridge معتقد است که بیت کوین (BTC/USD) در نهایت طلا را پس میزند.

اسکاراموچی اوایل امروز در طی مصاحبه ای احساسات خود را به اشتراک گذاشت و گفت که هرگز طلا را نخواهد فروخت زیرا تاریخچه ای 5500 ساله به عنوان ذخیره ارزش دارد. با این حال، مانند هر چیز دیگری در جامعه، پیشرفت‌های عظیم در ویژگی‌های فنی، همه چیز را تحت الشعاع قرار می‌دهد. اسکاراموچی در این مصاحبه مثال زد که چگونه نتفلیکس و پخش زنده ،دی‌وی‌دی‌ها را کنار زدند.

او با مقایسه این وضعیت با وضعیت فعلی بیت کوین و طلا، گفت که کاغذ سفید ساتوشی ناکاموتو جهان را به عصر جدیدی سوق داد. به گفته وی، ویژگی های فنی مرتبط با بیت کوین بی نهایت بهتر از طلا است. اسکاراموچی خاطرنشان کرد که مردم می توانند بیت کوین را با احتیاط جابجا کنند، آن را تقریباً با احتیاط ذخیره کنند و فناوری دفتری که روی آن اجرا می شود قفل موشکی است، به این معنی که نمی توان آن را هک کرد. او همچنین تاکید کرد که بیت کوین کمیاب است، زیرا حداکثر عرضه آن 21 میلیون سکه است. در مقایسه، تنها 65 درصد از طلا استخراج می شود.

اسکاراموچی با در نظر گرفتن کمبود و ویژگی های فنی بیت کوین گفت که فکر می کند این ارز دیجیتال پرچمدار در نهایت 10 برابر بهتر از طلا خواهد شد. او افزود که عملکرد بیت کوین در حال حاضر با پیش‌بینی کارشناسانی مانند مدیر عامل میکرواستراتژی، مایکل سیلور و کتی وود از Ark Invest پیش‌بینی می‌شود.

اگرچه ارزش بازار 1.178 تریلیون دلاری بیت کوین تقریباً یک دهم 11 تریلیون دلار طلا است، اما اسکاراموچی همچنان معتقد است که بیت کوین طلا را تحت الشعاع قرار خواهد داد.اسکاراموچی در مورد اینکه آیا بیت‌کوین و طلا می‌توانند با هم افزایش پیدا کنند، گفت که فکر می‌کند طلا مشکلی ندارد، اما عملکرد آن یک وضعیت ثابت خواهد بود. به گفته او، بیت کوین و سکه های دیگر مانند اتریوم (ETH/USD) و الگوراند (ALGO/USD) به دلیل مقیاس پذیری و امنیت که ارائه می دهند به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت. در حالی که تورم بالا ممکن است به طلا فرصت مبارزه بدهد، اسکاراموچی گفت که او مشتریانش را تشویق می کند که پول خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.