آیا آدا کاردانو میتواند صعود خود را از سر گیرد؟

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

کاردانو امسال در اکثر مواقع در حالت سرخوشی بود. در واقع، هیاهو در مورد قراردادهای هوشمند به حدی بود که منجر به افزایش 185 درصدی آلتکوین در 2 ماه شد که بالاترین رکورد جدید را در تاریخ ثبت کرد.

با این حال، این ماه به ویژه ناامید کننده بوده است و اکنون برای سرمایه گذاران مضر است. تثبیت محدود قیمت که از 20 سپتامبر آغاز شد، به نظر نمی رسد به پایان برسد. بیش از یک ماه است که ADA در 2.280 دلار و 2.070 دلار است که به ترتیب به عنوان سطوح مقاومت و حمایت بسیار قدرتمند عمل می کنند. نگرانی تنها ادغام نیست، قیمت به آرامی در حال کاهش است. در حالی که در ابتدای این ماه کاردانو به طور مکرر مقاومت را آزمایش کرده بود، در نیمه دوم اکتبر سطح حمایت دو برابر بیشتر از مقاومت آزمایش شده است. ما می توانیم این کاهش را مشاهده کنیم که منجر به از دست دادن سود مردم می شود.

بیش از 15٪ از تمام آدرس های کاردانو که قبلاً در سود بودند، در این ماه سودآوری خود را از دست داده اند. سرمایه گذاران تقریباً به دلیل این عدم تحرک، حرکت دارایی های خود را به طور کامل متوقف کرده اند، و در نتیجه، معاملات روی زنجیره شاهد سقوط قابل توجهی بود. در واقع، از آوریل 2020، زمانی که کاردانو تازه شروع به افزایش سرعت خود کرده بود، تعداد تراکنش ها به این میزان کم نبوده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.