آیا اتریوم به عنوان ذخیره ارزش بهتر از بیت کوین عمل خواهد کرد؟

neda
1 سال قبل
اتریوم

مقاله‌ای که اخیرا توسط اعضای چندین دانشگاه از جمله سیدنی و مک‌کواری نوشته شده است، استدلال می‌کند که تغییرات اخیر در سیاست پولی اتریوم، آن را به ذخیره‌سازی بهتری از بیت‌کوین تبدیل کرده است. گفته می شود که اثر کاهش تورمی که پیشنهاد EIP-1559 در انتشار ارز ایجاد کرده است، عامل اصلی این امر است.

مقاله جدیدی که ماه گذشته توسط اعضای دانشگاه های استرالیا منتشر شد، اتریوم و آینده احتمالی آن را به عنوان یک ذخیره ارزش مورد توجه قرار داده است. مقاله با عنوان «بهتر از بیت کوین؟ آیا ارزهای دیجیتال می‌توانند بر تورم غلبه کنند؟» توسط استر فلز ویناس از دانشگاه صنعتی سیدنی و سایر دانشگاهیان نوشته شده است و انتشار بیت‌کوین را با مدل انتشار جدید اتریوم مقایسه می‌کند که باعث کاهش تورم ارز می‌شود. در این مقاله آمده است:

ما نشان می‌دهیم که به دنبال تغییر اخیر در پروتکل تراکنش‌های آن، ارز دیجیتال اتریوم نرخ خالص انتشار خالص توکن‌ها را به میزان قابل‌توجهی کمتر از بیت‌کوین نشان می‌دهد که با از بین بردن کارمزدها به دست می‌آید. مرتبط با هر معامله این به فعال سازی EIP-1559 مربوط می شود، پیشنهادی که اتریوم را به روشی متناسب با استفاده از شبکه می سوزاند. در حالی که این پیشنهاد هنگام ارائه مخالفت هایی داشت، عمدتاً از طرف ماینرها و استخرهای ماینینگ ، اکنون به افزایش ارزش جدید اتریوم به عنوان یک ارز احتمالاً کاهش دهنده تورم در آینده کمک می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.