آیا بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۸۰ هزار دلار میرسد؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین اخیراً به طرز دیوانه کننده ای افزایش یافته است. ارز دیجیتال شماره یک جهان از نظر ارزش بازار حدود یک هفته پیش به حدود 66000 دلار در هر واحد افزایش یافت، اگرچه در زمان انتشار، دارایی به حدود ۵۸ هزار دلار کاهش یافته است. با این حال، به نظر می رسد ارز در حال چرخش است.

طبق گفته هیئتی متشکل از حدود 50 متخصص ارزهای دیجیتال، این دارایی در طول سال حتی بیشتر خواهد شد. برخی بر این باورند که قبل از اینکه ما آماده سلام کردن به سال 2022 باشیم، این ارز به طور بالقوه به 80000 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، برخی تا آنجا پیش می روند که ادعا می کنند این دارایی تا سال 2030 به میلیون ها دلار خواهد رسید… به طور دقیق، تقریباً 5 میلیون دلار .

آیا چنین شاهکاری ممکن است؟ شاید. از این گذشته، بیت کوین در موارد زیادی ما را شوکه کرده است که سخت است بدانیم کجا و چگونه حرکت خواهد کرد و سال 2030 حدود 9 سال دیگر است. این مدت زمان زیادی است تا بیت کوین به چنین اوج برسد. دانیل پولوتسکی،بنیانگذار شرکت خودپرداز بیت کوین Coin Flip و یکی از کسانی که پیش بینی می کند بیت کوین تا پایان سال به 80 هزار دلار برسد – در مصاحبه ای اظهار داشت:

همانطور که بیت کوین به بلوغ خود ادامه می دهد و ارزش، قابلیت استفاده، سن و اعتماد را افزایش می دهد، کمتر مانند یک سهام در حال رشد رفتار می کند و بیشتر شبیه یک ذخیره ارزش طلا مانند خواهد بود. در نهایت، بیت کوین طلا را به عنوان پادشاه دارایی های امن خلع خواهد کرد و امیدواریم که این تغییر محافظ تا پایان دهه انجام شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.