آیا قیمت بیت کوین تا پایان پاییز امسال به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

دستاوردهای اخیر بیت کوین (BTC/USD) چشمگیر بود. قیمت بیت کوین در روز جمعه از 60،000 دلار گذشت و در هفته آینده با توجه به احتمال افزایش اولین ETF بیت کوین به سرعت افزایش می یابد. Invezz در مورد بیت کوین با چهار متخصص صحبت کرد.

 گرگوری کلوموف ، مدیرعامل شرکت EXANTE ، می گوید که سهم بیت کوین از بازار ارزهای رمزنگاری شده کاهش یافته است زیرا سرمایه گذاران توجه خود را به پروژه های دیگر معطوف کرده اند. او این موضوع را شگفت آور نمی داند زیرا جستجو در زمینه فناوری های سازگار با نسل سوم بلاک چین ادامه دارد ، در حالی که بیت کوین تنها یک دفتر کل غیرمتمرکز ساده دارد.

بیت کوین به سقف توسعه خود رسیده است. جامعه نمی خواهد مداخله کند و چیز جدیدی را در عملکرد اضافه کند که ممکن است عملکرد اصلی آن را به عنوان “طلای دیجیتال” به خطر اندازد. بنابراین آن را به عنوان ذخیره ارزش از آن خود کرده است ، زیرا محدودیت های پروتکل مانع از تبدیل آن به یک راه حل کامل فین تک شده است. 

به نظر می رسد این اظهارات با پیش بینی او مبنی بر اینکه BTC تا پاییز امسال به 100 هزار دلار خواهد رسید ، مغایرت دارد. آیا او هنوز هدف قیمت 100 هزار دلاری دارد؟ گرگ پاسخ داد: BTC به عنوان یک لایه فناوری مخصوص رمزنگاری و DeFi به طور خاص در حال منسوخ شدن است. بیت کوین در نهایت به هدف 100 هزار دلاری خواهد رسید. مکانیزم اینرسی که مدتها پیش راه اندازی شد ، ناگزیر اولین ارز رمزنگاری شده را به بالاترین رکورد جدید می رساند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.