آیا ماسک سرانجام قدرت دستکاری در بازار رمزنگاری را از دست می دهد؟

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

توییت های رئیس تسلا در چندین مورد باعث افزایش قیمت رمزنگاری ها شده است.
به عنوان مثال ، قیمت بیت کوین در اواسط ماه مه سقوط کرد ، زمانی که او اعلام کرد شرکت تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی وی تسلا دیگر با توجه به نگرانی های زیست محیطی قصد قبول پرداخت از طریق BTC را ندارد.
آخرین تلاش ماسک برای پمپاژ دوج‌کوین طبق برنامه پیش نرفت. اگرچه به دنبال تأیید توییتر از میلیاردر در صبح پنج شنبه ، قیمت سکه الگوی رفتاری برای مدت کوتاهی افزایش یافت ، اما مطابق انتظار عمل نکرد.

صبح روز پنجشنبه ، ماسک در توئیتر یادداشت پدرخوانده ای را نوشت که شخصیت نمادین مارلون براندو ، دون ویتو کورلئونه را نشان می داد، وی این توییت را با عنوان “Doge را آزاد کنید” عنوان کرد.

لحظاتی پس از توییت او ، قیمت دوج‌کوین با بیش از 8 درصد افزایش از 0.24 دلار به 0.261 دلار رسید. با این حال ، قیمت دوباره به منطقه 0.24 دلار بازگشت.
تسلا که از نتایج راضی نبود ، توئیت قبلی خود را با یک توییت حمایت کننده اما مبهم دنبال کرد که روی آن نوشته شده بود “Baby Doge، doo، doo، doo، doo، doo، Baby Doge، doo، doo، doo، doo، doo، Baby Doge، doo. “

پس از دومین توییت ، جفت معاملاتی DOGE / USD با 5.22٪ افزایش به 0.26 دلار رسید.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.