آیا مشتقات بازار را رهبری میکنند؟

neda
5 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط یکی از بنیان‌گذاران سرویس تحلیل زنجیره‌ای گلسنود، جفت بازار نقدی بیت‌کوین، لوکوموتیو اولین رشد ارز دیجیتال به ۴۵۰۰۰ دلار بود، علی‌رغم این باور که مشتقات بازار را رهبری می‌کنند. نسبت نقطه به مشتقه ارائه شده با کاهش قابل توجهی به ارزش 1.00 مواجه شد که نشان دهنده همبستگی کامل بین بازارهای نقدی و مشتقات است. اما در آن صورت، ممکن است داده‌ها به دلیل حجم خرید زیاد که تنها توسط یک بازیگر ارائه می‌شود، نادرست باشد. پیش از این، بنیاد لونا اعلام کرده بود که هر روز 125 میلیون دلار بیت کوین خریداری می کند بدون اینکه روش مستقیم کسب وجوه را فاش کند. به احتمال زیاد، معاملات بزرگ از طریق معاملات خارج از بورس انجام خواهد شد تا از تأثیرگذاری بر سطح نقدینگی در بازار جلوگیری شود.

از سوی دیگر، بازار مشتقات همچنان بر دارایی‌های رمزنگاری نقطه‌ای مانند اتریوم تأثیر می‌گذارد، زیرا بازار اخیرا شاهد افزایش حجم معاملات مشتقه‌هایی مانند اختیار معامله و آتی بود. عملکرد بازار بیت کوین با افزایش حجم معاملات، بیت کوین بار دیگر به نقطه مقاومت اصلی می رسد و اکنون در مرز بالایی محدوده تشکیل شده از فوریه ادغام می شود. اما با توجه به عملکرد فعلی قیمت، طلای دیجیتال در حال تلاش برای عبور از مرز بالایی محدوده است و زیر 45000 دلار باقی مانده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.