آیا ممنوعیت رمزنگاری در چین سبب افزایش چشمگیر توکن های دیفای شده است؟

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یونی سواپ،بزرگترین مبادله غیرمتمرکز (Dex) ، قیمت توکن بومی خود را در 24 ساعت گذشته بیش از 35 درصد افزایش داد.

  یونی سواپ از پایین ترین سطح روزانه 17.77 دلار به بالاترین سطح روزانه 25.98 دلار رسید زیرا حجم معاملات توکن 500 درصد افزایش یافت.

 طی چند روز گذشته ، توکن های دیفای افزایش چشمگیری داشته اند و در شرایطی که اکثریت بازار ارزهای دیجیتال از اصلاح روز جمعه ناشی از ممنوعیت مجدد رمزنگاری چین بهبود می یابند ، یونی سواپ نیز در حال بازسازی است.

بسیاری افزایش ارزش و حجم توکن Defi را به آخرین دستورالعمل های سرکوب رمزنگاری چین نیز نسبت می دهند. روزنامه نگار چینی کالین وو مدعی شد که سرکوب اخیر دولت چین معامله گران رمزنگاری بومی را به سمت Defi سوق می دهد که منجر به افزایش حجم کیف پول Metmask و پروتکل های Dex مانند dYdX می شود. این پیشگویی به زودی محقق شد زیرا حجم معاملات dYdX بیشتر از Coinbase ثبت شد.

سرکوب ارزهای دیجیتال در چین اولین مورد نبود و احتمالاً آخرین مورد نیز نبوده است، اما معامله گران ارزهای دیجیتال همیشه با وجود همه محدودیت ها راهی برای تجارت پیدا می کنند. 

در سال 2017 که چین همه مبادلات رمزنگاری در کشور را ممنوع کرد ، معامله گران برای ثبت نام در مبادلات خارجی از VPN استفاده کردند. 

اکنون که صرافی های ارزهای دیجیتال خارجی مانند Huobi و Binance خاتمه خدمات خود را اعلام کرده اند ، معامله گران چینی ممکن است برای کمک به دیفای مراجعه کنند.

دیفای می تواند به معامله گران چینی در تجارت بدون نیاز به ثبت نام با استفاده از KYC کمک کند یا به دلیل ماهیت غیر متمرکز تحت رادارهای دولتی قرار گیرد. 

این می تواند به نوبه خود میتواند باعث محبوبیت بازار دیفای شود.

ارزش کل قفل شده در پروتکل های دیفای نزدیک به 200 میلیارد دلار است و در هفته گذشته 7 درصد افزایش یافته است. کارشناسان بازار انتظار دارند Defi TVL با توجه به علاقه چین به رشد خود ادامه دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.