کره جنوبی ، سومین کشور مبادله ارز رمزنگاری"/>

آیا کره جنوبی قصد دارد رمزنگاری را ممنوع کند؟

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال
کره جنوبی ، سومین کشور مبادله ارز رمزنگاری شده ، ممکن است چرخشی دیگر کند،زیرا تنظیم کننده برتر این کشور می گوید که قصد دارد مبادلات ارز رمزنگاری شده را تا سپتامبر تعطیل کند. یون سونگ سو ، رئیس FSC (کمیسیون خدمات مالی) کشور ، این موضوع را در جلسه کمیته سیاستگذاری شورای ملی اعلام کرد.

کره جنوبی ، سومین کشور مبادله ارز رمزنگاری شده ، ممکن است چرخشی دیگر کند،زیرا تنظیم کننده برتر این کشور می گوید که قصد دارد مبادلات ارز رمزنگاری شده را تا سپتامبر تعطیل کند. یون سونگ سو ، رئیس FSC (کمیسیون خدمات مالی) کشور ، این موضوع را در جلسه کمیته سیاستگذاری شورای ملی اعلام کرد.

این خبر یک شوک محسوب می شود زیرا بسیاری معتقد بودند که رویکرد مثبت کره جنوبی در رمزنگاری باعث شده تا چین پس از تهدید علیه آن ، از یک فناوری بلاکچین استفاده کند. آسیا با اینترنت پرسرعت و جمعیت جوانی که موج رمزنگاری را تحت فشار قرار می دهند ، پیش برنده اصلی ارز رمزنگاری شده است.


دلیل این تصمیم گیری:

اگرچه بسیاری حدس می زنند که این برنامه ها مربوط به دولتی است که می خواهد موسسات مالی سنتی را نجات دهد ، اما مقامات اصرار دارند که این فقط یک تصمیم قانونی است و نه چیز دیگر.

در 22 آوریل ، یون سونگ سو ، رئیس آژانس نظارتی اصلی در کره جنوبی ، در یک جلسه سیاست شورای ملی اظهار داشت که مبادلات ارزهای رمزپایه با قانون مطابقت ندارند. در نتیجه ، FSC قصد دارد مبادلات رمزنگاری کشور را مجازات کند.

کره جنوبی قبلا قوانینی را تصویب کرده بود که به مبادلات رمزنگاری برای ثبت نام به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) نیاز داشت. قانون مبارزه با پولشویی و قانون گزارش معاملات مالی که سال گذشته اصلاح شد ، لازم است کلیه سیستم عامل های تبادل رمزنگاری به طور رسمی ثبت شوند و برنامه های VASP را ارائه دهند.

از آن زمان تا کنون ، آژانس هیچ برنامه VASP دریافت نکرده و هشدار می دهد که در صورت ادامه وضعیت موجود ، همه سیستم عامل ها تا ماه سپتامبر خاموش خواهند شد.

بسیاری بر این باورند که این سیاست جدید مبادلات کوچک موجود در کشور را از بین می برد زیرا پیش شرط درخواست وضعیت VASP ، مشارکت با یک بانک محلی است. تاکنون فقط چهار صرافی برتر کشور دارای چنین مشارکتی هستند. به دست آوردن یک مشارکت رسمی ممکن است برای مبادلات کوچکتر دشوار باشد ، بنابراین آنها نمی توانند برنامه های VASP را ارسال کنند.

یون سونگ سو تأکید کرد که دولت نمی تواند به طور موثر از مردم در برابر کلاهبرداران رمزنگاری محافظت کند ، اما تلاش می کند این بخش را تنظیم کند.

اتفاقات بعدی برای بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال چیست؟

اگر کره جنوبی مبادلات رمزنگاری را ممنوع کند ، این یک پایان برای دارایی های دیجیتال محسوب می شود و به هیچ وجه مثبت نیست. اعلام رسمی ممنوعیت بر قیمت جهانی بیت کوین تأثیر می گذارد. کره جنوبی سومین بازار بزرگ رمزنگاری در جهان است و چنین اخباری برای ارزهای رمزپایه فاجعه بار خواهد بود.

در سال 2018 ، وزیر دادگستری کره جنوبی معاملات ارزهای رمزنگاری شده را با قمار هم رده کرد و اظهار داشت که ملت آسیا در حال تهیه قانونی است که در نهایت ارزهای رمزپایه را ممنوع می کند. به دنبال آن اعلامیه ، قیمت بیت کوین بیش از 10 درصد سقوط کرد ، در آنچه “فاجعه پارک سنگ-کی” نامیده می شود، اکنون یک حرکت مشابه مطمئناً تأثیر منفی عمده ای بر رمزنگاری خواهد داشت.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.