آیا Tezos با چشم اندازهای آینده خود می تواند برتری DeFi اتریوم را به هم بزند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

از ماه آگوست ، بازار شاهد روند صعودی و نزولی در مراحل مختلف بوده است. با این حال ، در طول هر مرحله ، استثنائاتی وجود دارد که از روند گسترده تر سرپیچی می کنند. Cardano ، Solana ، Avalanche ، Fantom و Cosmos تعدادی از این سکه های مقاوم بوده اند. همزمان با تثبیت بازار ، یک افزایش دیگر باعث شده است که معامله گران و سرمایه گذاران به آن توجه کنند. Tezos در اواخر بازدهی بالایی را برای شرکت کنندگان در بازار جلب کرده است. شاید این تنها ارتفاع “بالا” باشد که 4 روز متوالی با رنگ سبز معامله شده است. در واقع ، قیمت آن در 24 ساعت گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافته است. 

آنچه باعث افزایش موج XTZ شد ارتقاء مربوط به شبکه و راه اندازی جدید در شبکه ، به طور کلی ، مانند کاتالیزور عمل کرده است. Tezos ، به این ترتیب ، یک بلاک چین خود اصلاح کننده است.

در اصل ، امکان ارتقاء شبکه بدون هارد فورک وجود دارد. آخرین ارتقاء گرانادا در ماه گذشته اجرا شد و پیشرفت های ارتقاء یافته فوق شامل کاهش زمان بلوک و مصرف گاز است. کاهش هزینه های تراکنش باعث جذب کاربران جدید در شبکه شد و در گذشته بر قیمت تأثیر مثبت گذاشت.

علاوه بر این ، در اوایل ماه جاری ، Homebase – پروتکلی برای ایجاد DAOs ، در بلاک چین Tezos راه اندازی شد. در حال حاضر ، این به کاربران و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا چندین نهاد دیگر را با استفاده از ویژگی قرارداد هوشمند شبکه تشکیل دهند. فراموش نکنید که خدمات وام دارایی نیز اخیراً در شبکه Tezos از طریق مشارکت با پلتفرم DeFi EQIFI راه اندازی شده است.

علاوه بر این ، در زمان مطبوعات ، داده های رسمی Tezos نشان داد که 76.16 of از کل عرضه در شبکه واریز شده است. سهام گذاری اساساً تعداد توکن های موجود در بازار را محدود کرده و در ایجاد فشار روند صعودی کمک کرده است.

در حقیقت ، Tezos در حال تسلط بر اتریوم در فضای DeFi است و حدود 135 پروژه و dApp در حال توسعه در شبکه خود دارد. علاوه بر این ، شرکت های ارزهای رمزنگاری شده در سوئیس با Tezos برای عرضه دارایی های توکن شده مانند سهام محبوب در بلاک چین کار می کنند.همین امر در آینده در میان محیط در حال تحول و رقابتی مانند یک تنفس عمل می کند. بنابراین ، شکست های کوتاه مدت در نهایت تحت تأثیر چشم اندازهای بلندمدت مطلوب قرار خواهد گرفت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.