آیا XRP رشد چشمگیری خواهد داشت؟

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

XRP در اوایل صبح چهارشنبه با 9.9 درصد افزایش در 24 ساعت به 1.21 دلار رسید. توکن وابسته به Ripple Inc طی یک دوره هفت روزه 8.23 ​​درصد افزایش یافته است و همچنین در برابر بیت کوین و اتریوم 8.46 درصد افزایش یافته است.به ترتیب بیش از 24 ساعت. در 30 روز گذشته، XRP 18.10 درصد رشد داشته است، در حالی که سود سالانه سکه به 413.4 درصد رسیده است.

XRP چهار سال پیش به بالاترین سطح خود یعنی 3.84 دلار رسید. این توکن در زمان انتشار 68.63 درصد کمتر از این سطح معامله شد. XRP، هفتمین سکه بزرگ از نظر ارزش بازار، در کنار سایر سکه های اصلی به رنگ سبز معامله شد زیرا ارزش بازار ارزهای دیجیتال جهانی با افزایش 3.15 درصدی به 2.74 تریلیون دلار رسید. XRP علاقه سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی بالایی را مشاهده کرد و طبق ترتیب توسط Stocktwits، در فهرست شاخص‌های پرطرفدار قرار گرفت.

طبق داده‌های Cointrendz، در زمان انتشار، این سکه در میان سکه‌های ذکر شده در توییتر نبود. روز سه شنبه، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Rippe در توییتر اعلام کرد که Wrapped XRP به اتریوم می آید. در ماه سپتامبر، ریپل گفت که با بانک مرکزی بوتان، اداره پولی سلطنتی، شریک است. طبق بیانیه، بانک مرکزی از راه حل CBDC ریپل برای اجرای آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی در مراحل مختلف استفاده خواهد کرد. ماه گذشته، سردرگمی در مورد وضعیت XRP در Coinbase Global Inc بسیاری از کاربران از گوگل سرچ‌میکردند که «چه زمانی XRP در Coinbase فهرست می‌شود؟»، اما صرافی ارزهای دیجیتال هیچ برنامه‌ای برای بازگرداندن پشتیبانی از XRP در پلتفرم خود اعلام نکردند.

اوراق بهادار و بورس ایالات متحده و ریپل بر سر وضعیت XRP در یک کشمکش قانونی هستند. طبق گفته تنظیم کننده این ارز یک طبقه دارایی است که باید به عنوان سرمایه گذاری ثبت شود. کوین بیس، دومین پلت فرم معاملاتی بزرگ طبق گفته کوین مارکت کپ، XRP را در ماه دسامبر پس از ظهور ابهامات قانونی در حالت «فقط محدود» قرار داد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.