آیوتا ویژگی جدید سهامداری Shimmer را راه‌اندازی می‌کند

neda
1 سال قبل
آیوتا

توکن آیوتا در بازار ارز دیجیتال دستاوردهای بزرگی داشته است. این دستاوردها به ویژگی سهام‌بندی اخیر راه‌اندازی شده در این شبکه نسبت داده شده است که به دارندگان آیوتا اجازه می‌دهد توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و با استفاده از توکن‌های تازه ضرب شده پاداش دریافت کنند.

بنیاد آیوتا اعلام کرده است که به زودی شبکه Shimmer را راه اندازی خواهد کرد تا ویژگی جدید سهامداری را برای توکن هایش آزمایش کند.

در یک پست وبلاگی که در 17 نوامبر منتشر شد، بنیاد اعلام کرد که سهام را برای کاربران در این پلتفرم راه اندازی خواهد کرد. این امر باعث افزایش کاربرد توکن می شود و فرصت های جدیدی را برای دارندگان این توکن فراهم می کند تا برای شرکت در اکوسیستم پاداش دریافت کنند.

در پست وبلاگ آمده است: «شبکه Shimmer، شبکه استیجینگ آیوتا، اولین پروژه ای خواهد بود که از این شبکه برای توزیع عادلانه کل عرضه توکن خود استفاده می کند « تبدیل IOTA به یک لانچ پد منصفانه از امکانات غیرقابل مشاهده اقتصادهای توکن جدید».

در این اطلاعیه همچنین اشاره شد که شبکه آزمایشی تازه راه اندازی شده امکان توزیع عادلانه توکن ها را در شبکه فراهم می کند و بر روی یک فرآیند توزیع عادلانه که “هوادراپ های نورد” نامیده می شود، تمرکز خواهد کرد.

عرضه توکن آیوتا محدود شده است از این رو، سهامداران در شبکه را نمی توان از طریق توکن های جدید آیوتا پاداش داد، بلکه فقط از طریق برنامه های کاربردی جدید یا شبکه های رمزنگاری شده است. کسانی که توکن های آیوتا را در شبکه Shimmer به اشتراک بگذارند، با استفاده از توکن های Shimmer پاداش دریافت می کنند. این پست همچنین خاطرنشان می کند که کل عرضه توکن های Shimmer بین سهامداران آیوتا توزیع می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.