ائتلاف GoodFi بیست و دو رهبر صنعت را برای کمک به جذب 100M به DeFi اضافه می کند

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ائتلاف مالی غیر متمرکز 22 رهبر از 19 تیم را برای کمک به پیشبرد مأموریت خود در زمینه ورود 100 میلیون نفر به DeFi تا سال 2025 در اختیار دارد.

GoodFi ، اتحاد غیر متمرکز مالی غیرانتفاعی ، از اضافه شدن 22 رهبر صنعت DeFi به هیئت مشاوران تازه تاسیس خود از جمله نمایندگان بسیاری از پروژه های برتر بخش خبر داده است.
همچنین یک وب سایت برای ارتباط کاربران جدید با پروتکل های مناسب DeFi راه اندازی کرده است.
هیئت مشاوره که در تاریخ 13 ماه مه اعلام شد ، شامل مدیر حساب Chainlink ، Michael Zacharski ، توسعه دهنده اصلی SushiSwap ، Omakase و مدیر بازاریابی دیجیتال Aave ، Isa Kivlighan است.
در مجموع ، 19 تیم پیشرو در DeFi از سراسر جهان حضور دارند ، از جمله آزمایشگاه های Ava ، شبکه Acala و Maple Finance.
انتظار می رود هیئت مشاوران برای کاهش موانع ورود به بخش های رمزنگاری و DeFi دانش و تجربه را جمع آوری کنند.
GoodFi همچنین وب سایتی را راه اندازی کرده است که منابع عمیقی را در مورد پیشنهاد ارزش و مبانی تأمین مالی غیرمتمرکز به کاربران ارائه می دهد.
این طراحی شده است تا پروتکل های DeFi مبتدی را به کاربران جدید متناسب با نیازهای شخصی آنها توصیه کند.
این ابزار همچنین داده های زمان واقعی محصولات بازده را در “طیف وسیعی از سیستم عامل های اثبات شده” ارائه می دهد.

سیدنی پاول ، مدیرعامل و بنیانگذار Maple Finance ، که با Cointelegraph صحبت می کرد ، اظهار داشت که Maple “با ایجاد آگاهی در مورد قدرت و حاکمیتی که DeFi در اختیار افراد روزمره قرار می دهد ، به ایجاد مشارکت کمک خواهد کرد.”

اتحاد GoodFi توسط Radix لایه یک پروتکل متمرکز بر DeFi در ماه فوریه راه اندازی شد و Chainlink ، Aave و Messari متعهد به پشتیبانی اولیه شدند.
کنسرسیوم های DeFi در ماه های اخیر به شدت گسترش یافته است ، به طوری که Polkadot در ماه دسامبر اعلام اتحاد کرد ، اتحاد Ren در ماه آوریل به بیش از 50 عضو گسترش یافت و Open DeFi Alliance در اوایل ماه جاری یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز را راه اندازی کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.