ابتکار پروژه Dawn و ارتقاء شبکه اصلی اصلی ATH جدید آلت کوین لونا در 24 ساعت گذشته ، یک پروتکل بلاکچین که بر ایجاد سیستم پرداخت"/>

ابتکار پروژه Dawn و ارتقاء شبکه اصلی ATH جدید لونا، سبب افزایش قیمت آن شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قیمت LUNA در پی راه اندازی “Project Dawn” و ارتقاء شبکه اصلی Columbus-5 به بالای 45 دلار رسید.

ابتکار پروژه Dawn و ارتقاء شبکه اصلی اصلی ATH جدید آلت کوین لونا در 24 ساعت گذشته ، یک پروتکل بلاکچین که بر ایجاد سیستم پرداخت جهانی با استفاده از استیبل کوین UST تمرکز داشت ، به بالاترین سطح خود در تاریخ 45 دلار رسید.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که قیمت آن از 20 ژوئیه به پایین ترین سطح خود یعنی 5.61 دلار رسیده است.

قیمت لونا با 720 درصد افزایش به 45 دلار در تاریخ 10 سپتامبر رسیده است. این تجمع سریع همچنین ارزش کل قفل شده (TVL) پروتکل Terra را به بالاترین حد خود در تاریخ 7.53 سپتامبر رساند و 7.83 میلیارد دلار بود و Terra به عنوان چهارمین پلتفرم بلاک چین توسط TVL به گفته دفی للاما شناخته شد.

طبق توییت ها افزایش قیمت به دنبال اعلام “پروژه Dawn” ، یک طرح جدید تأمین بودجه برای اکوسیستم Terra به منظور کمک به بهبود زیرساخت های حیاتی و سرعت بخشیدن به رشد اکوسیستم است.

به گفته یکی از بنیانگذاران پروژه، تررا،۱۵۰ میلیون دلار برای “ایجاد یک سازمان اصلی مشارکت کننده Cosmos ، سرمایه گذاری در زیرساخت های گره اکوسیستم و تنوع زیرساختهای اعتبارسنج و اوراکل” اختصاص داده است.

 یکی دیگر از منابع هیجان انگیز برای جامعه Terra ، راه اندازی آینده ارتقاء شبکه اصلی Colombus-5 در 29 سپتامبر است که طبق پروژه “مهمترین ارتقاء شبکه اصلی Terra” است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.