اتریوم؛ آماده صعود📈

neda
1 سال قبل
اتریوم

اتریوم در حال حرکت صعودی است و با وجود بی ثباتی بازار ، انواع پیش بینی های خوش بینانه برای ETH وجود دارد. در لحظه نگارش این مقاله ، ETH به رنگ سبز است و قیمت این سکه در حال حاضر 3،518.92 دلار است.

این سکه در 24 ساعت گذشته تقریبا 5 درصد افزایش یافته است. نشریه آنلاین استریت اشاره می کند که در حالی که بیت کوین همچنان با سطح 50،000 دلار مبارزه می کند ، اتریوم در تلاش برای شکستن است. سکه محبوب اکنون در بالاترین سطح خود از ماه مه قرار دارد و باعث می شود بسیاری از سرمایه گذاران تعجب کنند که این تجمع تا کجا می تواند پیش برود. ETH برای چرخش بالقوه ماهانه در ماه سپتامبر راه اندازی شده است.


آرون آرنولد ، مجری برنامه آلتکوین دیلی اخیراً گفته است که معتقد است اتریوم (ETH) در پی رشد بنیادی چشمگیر ، در انتظار یک حرکت گسترده است. در یک ویدیوی جدید ، آرنولد گفت که اتریوم از طریق به روز رسانی EIP-1559 دچار شوک تأمین شده است. در صورت عدم اطلاع ، با هر بار انجام تراکنش ، مقدار مشخصی از ETH از عرضه در گردش برای همیشه حذف می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.