اتریوم اوج گرفت و به بیش از 3500 دلار رسید

sarah
1 سال قبل
اتریوم

قیمت اتریوم ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با افزایش قیمت بازار ، با افزایش قیمت روبرو شده و به بالاتر از 3500 دلار رسیده است.

اتریوم (ETH) پس از شکستن سد 3000 دلار برای اولین بار در عصر یکشنبه ، عملکرد چشمگیر خود را ادامه داد و روز سه شنبه از مرز 3500 دلار عبور کرد.
طبق گفته CoinGecko ، ETH در اوج خود به 3519 دلار رسید.

از زمان رسیدن به بالاترین سطح خود ، قیمت اتریوم اندکی کاهش یافته و به حدود 3413 دلار رسیده است ، در حالی که محدودیت بازار اکنون چیزی در حدود 400 میلیارد دلار است.

آیا اتریوم می تواند از بیت کوین پیشی بگیرد؟

در حالی که در ماههای اخیر بیشتر توجهات به جذب نهادی بیت کوین بوده است ، اتر از آغاز سال تاکنون بی سر و صدا بیش از 360٪ ارزش کسب کرده است.
سهم بازار تجمعی نیز در حال افزایش است – از امروز ، اتریوم 17٪ از بازار را تشکیل می دهد ، با رسیدن تسلط بیت کوین به زیر 44٪.

هنوز راهی باقی مانده است تا اتریوم به سطح تسلط خود در ژوئن 2017 برسد ، زمانی که بیش از 33٪ از کل بازار را به خود اختصاص داده بود. اما این مانع از این نشده است که مدافعان اتریوم در مورد احتمال به اصطلاح flippening ، که می تواند ETH از بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان پیشی بگیرد، حدس بزنند.

به گفته سیمون پیترز ، تحلیلگر eToro ، اتریوم می تواند “بیت کوین را برای رسیدن به جایگاه اول به چالش بکشد” – با این حال ، او فکر می کند که چندین سال طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. وی به City AM گفت: “باید به خاطر داشته باشیم كه هر دو ارز به دلایل مختلف ایجاد شده است.” “بیت کوین یک ارز غیرمتمرکز است و اتریوم بستری برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز است که از قراردادهای هوشمند استفاده می کنند.”

شبکه اتریوم در ماه های اخیر در نتیجه شور و شوق NFT شاهد انبوهی از فعالیت ها بوده است. NFT ها ، یا رمزهای غیر قابل سرگرمی ، دارایی های دیجیتالی بی نظیری هستند که محتوایی مانند تصاویر یا موسیقی را نشان می دهند.
اکثر NFT ها نشانه های ERC-721 هستند که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده اند.
علاوه بر این ، شبکه اتریوم انتقال خود را به سمت اتریوم 2.0 آغاز کرده است ، یک ارتقا عمده که باعث می شود بلاکچین از مکانیسم اجماع اثبات کار با انرژی زیاد فعلی به یک مدل ضد اثبات کم خطرتر تبدیل شود.
در حال حاضر ، بیش از 4 میلیون ETH ، به ارزش 14،3 میلیارد دلار ، در قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 قفل شده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.