اتریوم با پشت سر گذاشتن قیمت 4000 دلار وارد قلمرو ناشناخته می شود

sarah
1 سال قبل
اتریوم

اتریوم از ابتدای سال با وجود چند بار افت ، موفق به حفظ Bull Run خود شده است.
دیروز دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ با سقف بازار برای اولین بار مارک 4000 دلار را شکست. گرچه دوج کوین از چند هفته گذشته در کانون توجهات قرار داشته است ، اما به نظر می رسد اتریوم پس از افزایش قیمت آن از 4000 دلار در مرحله اصلی قرار خواهد گرفت. دیروز قیمت دارایی دیجیتال پس از رسیدن به نقطه عطف جدید 4000 دلاری به 4165 دلار افزایش یافت. در زمان فشار ، آلت کوین با 4،038 دلار در حال رد و بدل شدن بود. علی رغم پیروزی های اخیر ، در مقایسه با بیت کوین اتریوم هنوز مسیری طولانی در پیش دارد. در مقایسه با بازار تریلیون دلار بیت کوین ، اتریوم برای کسب رتبه برتر باید بیش از 200٪ سود کسب کند. اما این بحث با توجه به برخی پیش بینی ها مبنی بر اینکه اتریوم می تواند در طولانی مدت از بیت کوین پیشی بگیرد بحث دیگری است.
یک جنبه مهم از رشد اتریوم که نمی توان آن را نادیده گرفت ، ثروت بنیانگذار ویتالیک بوترین است.
با افزایش ارزش دارایی دیجیتال ، ارزش خالص Buterin نیز افزایش می یابد.
Buterin اخیراً جوانترین میلیاردر رمزنگاری شد.
اگر اتریوم همچنان به بالاترین سطح خود برسد ، این جوان 27 ساله به زودی با سگ های برتر رقابت می کند.
عزیز مک ماهون ، مدیر عامل در گلدمن ساکس ، که صحبت از کسب سودهای کلان از رمزنگاری شده بود ، پس از کسب ثروت از سرمایه گذاری دوج کوین خود ، اخیراً کار خود را در بانک سرمایه گذاری ترک کرد تا صندوق پرچین شخصی خود را تأسیس کند.
در همین حال ، گاوهای اتریوم امیدوار هستند که بتوانند قیمت دارایی دیجیتال را تا پایان سال به 10 هزار دلار برسانند.
گرچه به نظر می رسد این یک شوت بلند باشد ، اما دیگر موافقان و تحلیلگران پیش بینی کرده اند که قیمت ها می توانند حداقل تا 6000 دلار قبل از پایان سال برسند. این نشان دهنده 50 درصد سود از قیمت فعلی آن 4000 دلار است. با این حال ، نگاهی به هیاهوی تبلیغاتی و Bull Runs مرتبط با پروژه هایی مانند Dogecoin و Shiba Inu ، صعود به $ 6،000 یا حتی $ 10،000 برای اتریوم جای تعجب نخواهد داشت.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.