اتریوم با پیروی از بیت کوین به سطح بالاتری دست می یابد

neda
1 سال قبل
اتریوم

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار و رقیب شماره یک بیت کوین به رکورد بالایی رسیده است. در زمان نگارش این مقاله، دارایی با قیمت 4400 دلار در هر واحد معامله می‌شود که بیشترین قیمت آن تا به امروز است. 

اتریوم در طول سال از یک روند پر هیجان لذت برده است در حالی که این ارز در هفته‌های اخیر به بالاترین حد خود یعنی 66000 دلار در هر واحد رسیده است، اما اکنون که هیاهوی مربوط به ETF جدید Pro Shares فروکش کرده است، این ارز تا حدودی کاهش یافته است، که به این معنی است که اتریوم می‌تواند در کانون توجه قرار گیرد و قدرت را در دست بگیرد. 

این ارز ابتدا در ماه می سال جاری به بالاترین حد خود رسید، زمانی که با قیمتی بیش از 4300 دلار معامله می شد. 

اما مانند بیت کوین، اتریوم در ماه مه پس از رسیدن به قیمت اولیه بیش از 4000 دلار، با موانع جدی روبرو شد. این ارز به شدت متوقف شد و مدت زیادی نگذشت که این دارایی با قیمتی بسیار کمتر از 1800 دلار معامله شد.این دقیقا همان چیزی است که در مورد بیت کوین نیز رخ داد. این ارز در ماه آوریل به حدود 64000 دلار در هر واحد افزایش یافت اما تنها چند ماه بعد به زیر مرز 30000 دلار رسید. اتریوم دارایی منحصربه‌فردی است که در عین اینکه از تبلیغات و اندازه بیت‌کوین برخوردار نیست، در حال حاضر به عنوان پر استفاده‌ترین ارز دیجیتال در جهان رتبه‌بندی می‌شود. برای بسیاری از معامله گران، بیت کوین یک دارایی قابل معامله است که شخصیت یک ابزار پرچین را به خود گرفته است. چیزی که می‌تواند ثروت فرد را در زمان‌های درگیری‌های اقتصادی ایمن نگه دارد (و به نظر می‌رسد اخیراً تعداد زیادی از آن وجود داشته است). با این حال، اتریوم کاملاً متفاوت است زیرا ابزاری محکم برای توسعه‌دهندگان است تا در هنگام ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز جدید (dapps) و ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنند. ظاهراً شبکه ای که از اتریوم پشتیبانی می کند بسیار سریعتر از بیت کوین است، به خصوص اکنون که ETH 2.0 معرفی شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.