اتریوم برای اولین بار از اکتبر به زیر 4000 دلار سقوط کرد

neda
1 سال قبل
اتریوم

به گفته تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال، اتریوم برای مدت کوتاهی به زیر یکی از قوی ترین پشتیبانی ها سقوط کرده است. در حال حاضر، دومین ارز دیجیتال بزرگ به بالای 4000 دلار بازگشته است، اما ممکن است بازار هنوز برای بازیابی V شکل آماده نباشد. نرخ انحلال در بازار ارزهای دیجیتال برای اتریوم در چند ساعت گذشته به 60 میلیون دلار رسیده است.

بر اساس داده‌های صرافی‌های متمرکز مختلف، تعداد قابل توجهی از سفارش‌های اهرمی برای اتریوم در سطح حمایت ۴۰۰۰ دلاری یا نزدیک به آن جمع‌آوری شده‌اند. پیش از این، اتریوم بارها منطقه نزدیک به 4000 دلار را آزمایش می کرد اما نتوانست از آن عبور کند و زیر آن باقی بماند. در حال حاضر، اتریوم با قیمت 4053 دلار با 10 درصد زیان روزانه معامله می شود. U.Today قبلا گزارش داده بود که تحلیلگران بلومبرگ تجارت اتریوم را برای مدت طولانی پس از ATH در محدوده محدودی می بینند.

حاشیه پایینی این محدوده 4000 دلار و قسمت بالایی 5000 دلار بود. سایر ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین، کاردانو یا دوج 7 درصد از ارزش خود را از دست دادند که در مقایسه با ضرر 10 درصدی اتریوم اندکی کمتر است. بر اساس داده‌های TradingView، بازار ارزهای دیجیتال عمدتاً مسیر بازار سهام را با از دست دادن سریع ارزش به دلیل خطرات ناشی از اقدامات همه‌گیر جدید دنبال می‌کند. با توجه به جریان های مبادلاتی، معامله گران هنوز برای فروش تمام دارایی های خود عجله ندارند، در حالی که پیش از این، زمانی که بیت کوین نزدیک به 60000 دلار معامله می شد، جریان های ورودی قوی وجود داشت. در حال حاضر، فشار اصلی فروش از سوی معامله‌گران و مؤسسات خرده‌فروشی می‌آید و فعالیت کیف پول استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال همچنان در پایین‌ترین حد سال باقی مانده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.