اتریوم دومین رمزنگاری بزرگ در بازار است که"/>

اتریوم به زودی به 10 هزار دلار خواهد رسید

sarah
1 سال قبل
اتریوم
اتریوم دومین رمزنگاری بزرگ در بازار است که می تواند به زودی به 10 هزار دلار برسد.
ETH دارای 50 میلیارد دلار سکه با ارزش ثابت با 500 هزار فرستنده منحصر به فرد در روز است.
در مرحله بعدی گاو نر ، ETH احتمالاً می تواند بیت کوین را در آینده جلو بزند.

اتریوم (ETH) دومین رمزنگاری بزرگ در بازار است که می تواند به زودی به 10 هزار دلار برسد.
در واقع ، قیمت اتر در طول 2 سال گذشته به طور آشکاری افزایش یافته است. این میزان تا به امروز به طور پیوسته به بیش از 343 درصد افزایش می یابد.
به گفته CoinGecko ، قیمت ETH در زمان نوشتن این مقاله 3،382 دلار است.

یوتوبر شلدون ایوانز در ویدیوی خود با عنوان: “اتریوم! تا 10K؟ – موردی برای رشد عظیم! ” در مورد ETH ، و احتمال چرخش ETH و BTC توضیح داده شده است. شلدون توضیح داد اتریوم دارای 50 میلیارد دلار عرضه سکه پایدار با 500 هزار فرستنده منحصر به فرد در روز است.
علاوه بر این ، ارزش 20 میلیاردی که روزانه رد و بدل می شود ، نشانه تناسب بازار با محصول است. تعداد زیادی از افراد به اتریوم وارد می شوند. علاوه بر این ، اکنون فروش Token Non-Fungible Tokens (NFTs) در اتریوم از 600 میلیون دلار فراتر رفته است و 13 قطعه آن به فروش یک میلیون دلار نشانگر ظهور دسته های جدیدی از برنامه ها در شرق است.
علاوه بر این ، همه می توانند افزایش عظیم NFT ها را مشاهده کنند. اما این لزوماً به معنای این نیست که این آینده رمزنگاری است ، هر روز موارد جدیدی اتفاق می افتد یا کشف می شود.
با این حال ، ما نمی دانیم که استفاده کامل از بلاکچین چیست. اگر قرار است ETH با حداکثر محدودیت بازار 388 میلیارد دلار در حال حاضر ،BTC را با تریلیون دلار جلو بزند.
علاوه بر این ، شلدون اشاره کرد که در دوره بعدی گاو نر ، ETH احتمالاً در آینده بیت کوین را ورق می زند. اگر کاربران راه حلی برای هزینه های پایین بنزین و معاملات بیشتر اتریوم برای افراد با هزینه کمتر داشته باشند ، همه به ETH سرازیر می شوند.
دلیل این امر آن است که در حال حاضر بیشتر پروژه ها توسعه و ساخته می شوند.
علاوه بر این ، با این توسعه و راه حل ها ETH امکان دستیابی به 10،000 دلار را دارد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.