اتریوم در رالی جدید H2 2021 با 11% افزایش می‌یابد، آیا قیمت‌ ETH در آستانه ارتقای Altair بالاترین رکوردهای جدید را ثبت می‌کند؟

neda
1 سال قبل
اتریوم

اتریوم در بالاترین حد خود در H2 2021 قرار دارد و به بالای 4.2 هزار دلار رسیده است. اتریوم در مقایسه با دلار آمریکا در سطوح فعلی هفته تا امروز 11 درصد افزایش یافته است و خریداران نسبت به آنچه پیش رو است خوش بین هستند.

از نظر فنی، روند صعودی مطلوب است. فاندامنتال برای دومین پروژه ارزشمند از نقشه راه آن تکیه می کند. به عنوان مثال، بیش از 2 میلیارد دلار ETH تاکنون با EIP-1559 از بین رفته است. اگرچه هزینه‌های گاز سرسختانه بالاست، اما اتریوم در مسیر تبدیل شدن به پول اولتراسوند است، زمانی که انتشار آن کمتر از سوختگی‌های ناشی از فعالیت باشد.

تحلیلگران پیش بینی می کنند زمانی که اثبات سهام فعال شود، تورم کمتر از نرخ سوزاندن سکه باشد. این به خودی خود وضعیت کمیاب سکه را ایجاد می‌کند، دقیقاً همان چیزی که دارندگان ETH پیش‌بینی می‌کنند – آغازی برای سودهای بیشتر در سال‌های آینده.

در همین راستا، Altair Upgrade به زنجیره Beacon اضافه خواهد شد. هدف این ارتقاء ارائه بهبودهایی مانند مجازات شدیدتر برای اعتبار سنجی های سرکش، پشتیبانی از مشتریان سبک و موارد دیگر است.

آیا 50 هزار دلار تا سپتامبر 2022 برای ETH قابل پیشبینی است؟

در حال حاضر، معامله گران Deribit Exchange انتظار دارند ETH در ماه های آینده نوسان بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال، صرافی مشتقات دارای گزینه های تماس با قیمت اعتصاب 50 هزار دلار برای اتریوم است که در 22 سپتامبر منقضی می شود. در این ارزیابی، گزینه های تماس مشابهی برای BTC با قیمت اعتصاب 400 هزار دلار وجود دارد.

قیمت‌های ETH نسبت به نمودار روزانه ثابت هستند و قبل از به‌روزرسانی حیاتی هفته تا به امروز 11 درصد افزایش یافته‌اند. در یک الگوی شکست صعودی بالاتر از اوج های سپتامبر 2021، هر پایین ممکن است یک فرصت بارگذاری برای معامله گران تهاجمی باشد. 

طبق ترتیب کندل استیک ETH/USDT در نمودار روزانه، هدف فوری در بالاترین حد تاریخ در حدود 4.3 هزار دلار است. با این حال، بسته شدن بالاتر از این سطح ممکن است ورودی های بهتری را در ادامه روند صعودی برای معامله گران ریسک پذیر ایجاد کند. 

بر اساس سطح توسعه فیبوناچی در بازه تجاری نیمه اول 2021، قیمت ETH ممکن است به 6.6 هزار دلار افزایش یابد – سطح 1.618 پس از اینکه خریداران 4.3 هزار دلار را پاک کنند.با تکیه بر احتیاط، کاهش غیرمنتظره زیر 3.8 هزار دلار روند صعودی را باطل می‌کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.