اتریوم مرکز اقتصاد رمزنگاری است

neda
1 سال قبل
اتریوم

رایان واتکینز، محقق یک شرکت تحلیلی برتر مساری ،چادر خود را با اتریوم در بحث اینکه کدام ارز دیجیتال نقطه مرکزی فضا را اشغال خواهد کرد، برپا کرده است. او به توییتر آمد تا از اعتقاد تزلزل ناپذیر خود به توانایی این دارایی برای ایفای نقش مهم علیرغم کاستی های آن حمایت کند.

واتکینز گفت: “بازار ناگهان متوجه شد که اتریوم یک شرط بندی است: اینترنت پول، متاورس، DeFi، NFTs و وب 3 همه به یک دارایی قدرتمند تبدیل شدند.” “اتریوم مرکز اقتصاد رمزنگاری است.” به سختی می توان نظر او را ایراد گرفت، به خصوص با اتفاقات اخیر در اطراف شبکه.

هجوم فیس‌بوک به متاورس، قیمت توکن‌های متاورس را با افزایش ارزش پلتفرم‌های مبتنی بر اتریوم در اطراف متاورس، سهمی کرد. Sandbox و Decentraland به دنبال اعلامیه فیس بوک افزایش یافتند و در مرکز همه آن اتریوم قرار دارد. از زمان اعلام این خبر، اتریوم به بالاترین حد خود یعنی 4638 دلار ادامه داد در حالی که حجم معاملات برای این دارایی اکنون حدود 15 میلیارد دلار است. NFT ها در سال 2021 به جریان اصلی تبدیل شدند و حدس بزنید که نیروی محرک پشت آن چیست – اتریوم.

اتریوم به‌عنوان خانه واقعی DeFi در نظر گرفته می‌شود، زیرا چندین پروتکل به شبکه متصل هستند و اتریوم بیش از 69 درصد از DeFi TVL را تشکیل می‌دهد. این شبکه در حال حاضر میزبان بیش از 3000 Dapp است و در حالی که جهان به سوی آینده ای غیرمتمرکز پیش می رود، اتریوم در حال حاضر در این مسیر پا میگذارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.