اتریوم پس از ارتقای Altair توانست ATH جدیدی را کسب کند

neda
1 سال قبل
اتریوم

قیمت اتریوم اخیراً صعودی بوده است. پس از کاهش به حدود 1780 دلار در 21 ژوئیه، از آن زمان تاکنون 147 درصد افزایش یافته و به حدود 4400 دلار رسیده است.

طبق شاخص‌های قیمت ETH/USD در Coinbase و Coinmarketcap، قیمت اتریوم (ETH) امروز به بالاترین حد تاریخ (ATH) رسیده است زیرا در حدود ساعت 1:02 بامداد UTC به 4400.97 دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، ETH در حال حاضر 4380 دلار قیمت دارد و دارایی آن از ابتدای اکتبر حدود 46.6 درصد افزایش یافته است.

شاخص قیمت Coinmarketcap نشان می‌دهد که ATH قبلی تنها هشت روز پیش بود و دارایی در 21 اکتبر به قیمت 4,308.48 دلار رسید. ETH از زمانی که در 21 ژوئیه به حدود 1780 دلار کاهش یافت، در یک سقوط صعودی قرار داشت و از آن زمان 147 درصد افزایش یافت تا به نقطه جدیدی از کشف قیمت صعود کند.

دیروز کوین تلگراف گزارش داد که آپدیت زنجیره ای Altair Beacon Chain اتریوم 2.0 شروع موفقیت آمیزی داشته است و 98.7 درصد از گره ها در آن زمان ارتقا یافته اند. ارتقای موفقیت‌آمیز Altair به Beacon Chain به‌عنوان عامل مهمی تلقی می‌شود که راه را برای ادغام با شبکه اصلی اتریوم و گذار به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) در اتریوم 2.0 باز می‌کند.

موفقیت اتریوم همچنین به دلیل استفاده از این پلتفرم در بخش‌های پررونق مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است. آنها تقاضای رو به افزایش مداوم برای اتر در آینده را برجسته می‌کنند، بنابراین از دورنمای صعودی آن در سه ماهه چهارم 2021 و احتمالاً در سال 2022 اطمینان حاصل می‌کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.