اخبار 26آوریل – بازبینی آخر هفته:

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سلام بر همه علاقه مندان به رمزنگاری. امروز دوشنبه ، 26 آوریل ، به معنای آن است که زمان بازبینی اخبار آخر هفته است.

  • Cardano در Shopify (NYSE: SHOP) یا WooComerce به یک روش پرداخت جدید تبدیل می شود
  • SEC اظهار نظر می کند که منع بیت کوین کاری سخت است
  • رئیس اجرایی Ripple ادعا می کند که مصرف انرژی Bitcoin’s Proof-of-Work ممکن است باعث کاهش Bitcoin شود SEC شوت دیگری برای Ripple است
  • سولانا سکه VeChain و USD را تحویل گرفت
  • اتریوم حرکت می کند
  • رهبران کره جنوبی پیشنهاد می کنند رمزنگاری را تعطیل کنند
  • آیا بایدن رمزنگاری را دوست ندارد؟

اخبار بازار:

بازار سرانجام در حال بهبود از افت قیمت است. همانطور که در خلاصه اخبار قبلی اشاره کردیم ، ما هنوز در بازار گاو نر هستیم. هیچ دلیلی برای وحشت وجود نداشت.

Cardano در Shopify یا WooComerce به یک روش پرداخت جدید تبدیل می شود.

کاردانو در حال ارتقا و پیشرفت است. علاوه بر این ، این تنها خبر خوب برای سکه نیست. رمزنگاری موقعیت های قبلی دوج کوین را پس گرفت و با سرمایه بازار دوباره به ششمین رمز ارز تبدیل شد.

SEC در مورد تصمیم دولت ایالات متحده برای منع بیت کوین تردید دارد، نماینده کمیسیون امنیت اقتصادی ، هستر پیرس ادعا کرد ، “ممنوعیت چیزی که اساساً یک فناوری همتا به همتا است بسیار دشوار است.” به این ترتیب ، وی درباره قصد قبلی مقررات دولت ایالات متحده که مربوط به کاربران ارزهای رمزپایه است، اظهار نظر کرد.

کریس لارسن ریپل پیش بینی سقوط بیت کوین را به دلیل مصرف انرژی اثبات شده آن اعلام کرد. وی گفت بیت کوین باید از اثبات کار دور شود. همچنین ، وی افزود که این یک تخلیه گسترده در مصرف برق و “یک منبع در حال رشد” از انتشار CO2 است.

حرکات و روندهای بازار:

بازار از حالت قرمز دور شد. به جز دوج‌کوین ، تمام سکه ها روی نمودارها چراغ سبز نشان می دهند. این همان چیزی است که ما در مقاله خود هشدار داده ایم: لطفاً هنگام تصمیم گیری های ناگهانی هوشیار باشید. دلالان منتظر افراد تازه وارد هستند. سولانا سکه VeChain و USD را تحویل گرفت سکه بیش از 23 درصد سود کسب کرد و در جدول امروز پیشتاز است. علاوه بر این ، در زمان نوشتن این مقاله به بالاترین قیمت جدید 46 دلار رسیده است.

با کاهش هزینه های گاز ، اتریوم به 2300 دلار می رسد ، ما اشاره کردیم که اتریوم پس از افزایش کمی افت کرد. در آخر هفته ، دوباره شروع به بالا رفتن کرد. این اتفاق به دلیل افت کارمزد گاز رخ داده است.

بعدی؟؟؟ تنظیم کننده مالی برتر کره جنوبی پیشنهاد می کند تمام مبادلات رمزنگاری خاموش شود. یون سونگ سو ، رئیس کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی ، اعلام کرد که همه صرافی های ارز رمزنگاری شده کشور در ماه سپتامبر به دلیل قانون مبارزه با پولشویی (AML) کره جنوبی بسته می شود.

نرجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.