اختصاصی سرمایه ۱۰۰ میلیون دلاری به شبکه قرارداد های هوشمند آیوتا

neda
1 سال قبل
آیوتا

به گزارش رویترز، اسمبلی، پلتفرم قراردادهای هوشمند آیوتا که هنوز راه اندازی نشده است، قرار است 100 میلیون دلار از سرمایه گذاران آسیایی مانند Du Capital، LD Capital و Signum Capital دریافت کند.

شبکه لایه 1 که با زبان‌های مختلف قراردادهای هوشمند سازگار است، در اوایل ماه جاری معرفی شد و زمینه را برای ورود آیوتا به فضای Web3 فراهم کرد. در ماه مارس، آیوتا یک نسخه آلفا از قراردادهای هوشمند خود را راه اندازی کرد که پس از آن در ماه اکتبر، نسخه بتای آن منتشر شد.

اسمبلی سال آینده شبکه اصلی خود را راه اندازی خواهد کرد، اما بتای آن در حال حاضر راه اندازی شده است. این شبکه همراه با توکن بومی ASMB کار خواهد کرد. اخیراً، شینر به رویترز گفته است که آیوتا به عنوان پایه‌ای عمل می‌کند که بسیاری از بلاک‌چین‌های ایجاد شده در بالای شبکه اسمبلی را به هم متصل می‌کند و قابلیت همکاری آنها را تضمین می‌کند: اسمبلی اکنون شبکه خود است که بر روی آیوتا ساخته شده است و هر کسی را قادر می سازد شبکه بلاک چین خود را ایجاد کند و این شبکه بلاک چین ایمن تلقی می شود و از طریق آیوتا متصل می شود. معماری این پلتفرم به دلیل ساختار گراف غیر چرخه ای آن به طور چشمگیری با بازیکنان قراردادهای هوشمند موجود متفاوت است، اما با ماشین مجازی اتریوم سازگار است.

دومینیک شینر، یکی از بنیانگذاران آیوتا، در مصاحبه ای اختصاصی با U.Today، قراردادهای هوشمند را «منبع اصلی نوآوری» در رمزارزها توصیف کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.