اخطار FSA ژاپن به بایننس برای کار بدون مجوز

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

غول تبادل رمزنگاری Binance آخرین پلتفرمی است که از مقررات نظارتی در ژاپن برای فعالیت بدون مجوز در این کشور اخطار دریافت می کند.

روز جمعه ، آژانس خدمات مالی (FSA) با هشدار به Binance ، این شرکت را به ارائه خدمات مبادله رمزنگاری در کشور بدون ثبت نام متهم کرد.
این آژانس همچنین اخطار مشابهی را برای پلت فرم معاملات Crypto مشتقات Bybit در ماه مه ارائه داد.
پس از اینکه چین معاملات رمزنگاری را در سال 2017 ممنوع کرد ، Binance ، همراه با بسیاری دیگر از صرافی های چینی ، به ژاپن نقل مکان کرد.
اندکی پس از آن ، FSA ژاپن را به اولین حوزه قضایی توسعه قوانین تبادل رمزنگاری واضح تبدیل کرد ، که علاوه بر سایر الزامات ، ثبت ملی اجباری و صدور مجوز برای سیستم عامل هایی را که قصد فعالیت در این کشور را دارند ، اجباری می کند.
در حالی که مبادلاتی مانند Houbi با دستورالعمل های FSA مطابقت داشت ، Binance تصمیم گرفت عملیات خود را به مالتا در مارس 2018 منتقل کند.
همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، Binance برای اولین بار اعلام کرد که قصد دارد مشتریان خود را از ژاپن محدود کند.
قانون خدمات پرداخت اصلاح شده ژاپن ، که در Q2 2020 به اجرا درآمد ، همچنین وضوح بیشتری را برای مبادلات رمزنگاری در کشور فراهم می کند.
مشارکت برنامه ریزی شده با مبادله دارایی های دیجیتال مستقر در ژاپن TaoTao نیز در ماه اکتبر متوقف شد و هرگونه تلاش برای ورود مجدد Binance به بازار کشور را متوقف کرد.
غول خدمات مالی ژاپن SBI سرانجام چند روز پس از پایان مذاکرات با بایننس ، TaoTao را خریداری کرد.
سخنگوی Binance به Cointelegraph گفت که این صرافی “در حال حاضر در ژاپن عملیات مبادله ای انجام نمی دهد” وی افزود که در مورد موارد نظارتی توضیحی نمی دهد.
آنها گفتند: “آنچه می توانیم بگوییم این است که ما در کار با نهادهای نظارتی یک رویکرد مشترک را در پیش می گیریم و تعهدات مربوط به انطباق را بسیار جدی می گیریم. ما فعالانه در جریان تغییر سیاست ها ، قوانین در این فضای جدید هستیم. “

غول تبادل رمزنگاری تحت نظارت سازمان های نظارتی در چندین حوزه قضایی قرار گرفته است.
گزارش شده است که این شرکت مورد تحقیق هر دو سرویس درآمد داخلی ایالات متحده و وزارت دادگستری قرار گرفته است.
معاملات سهام بایننس نیز در ماه آوریل مورد توجه محافظ اوراق بهادار آلمان و انگلیس قرار گرفت.
در سپتامبر 2020 ، گروه ویژه اقدام مالی صلاحیت Binance را به عنوان شاخص مبادله رمزنگاری توصیف کرد که به دنبال جلوگیری از مقررات است.
با این حال ، مدیرعامل Binance ، Changpeng Zhao قبلاً به ادعاهای مربوط به فعالیت غیرقانونی پاسخ داده و اظهار داشته است که مبادله با سیاست های مشتری خود را بشناسید.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com


تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.