ATO گفت که از قبل می داند چه کسی در ارزهای"/>

اداره مالیات استرالیا: گزارش سود رمزنگاری شده

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال
ATO گفت که از قبل می داند چه کسی در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کند و انتظار همکاری دارد.

اداره مالیات استرالیا از شهروندان خواسته است که سود حاصل در روند تجارت ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) را به طور دقیق گزارش دهند و پیش بینی تشکیل پرونده مالیاتی از 600،000
Aussies که اکنون فکر می کند در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری شده اند ، باشد.
دستیار کمیسر ATO ، تیم لو ، به News.com.au گفت که مردم هنوز هم اشتباه می کنند که با رمزنگاری مانند یک ارز در مقابل یک دارایی رفتار می کنند.
ATO می خواهد شهروندان را از این افسانه که سود ارزهای رمزپایه عاری از مالیات است رها کند.
لوه گفت: اداره مالیات از قبل به دلیل همکاری هایی که از صرافی ها و موسسات بانکی دریافت کرده ، از افرادی که در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنند مطلع بوده است.
لوه گفت: “(ما) دنباله پول را به مالیات دهنده می رسانیم و این کار را از طریق ATO انجام می دهیم که دارای مشخصات مطابق داده با مبادلات ارزهای رمزنگاری شده است و آنها این اطلاعات را به ما ارائه می دهند و ما از این اطلاعات برای مطابقت با اظهارنامه مالیاتی مردم استفاده می کنیم.”
. “بازی پنهان کاری نیست. ما این اطلاعات را به دست آورده ایم و تمام خواسته ما از مردم این است که قوانین را رعایت کنند. ما می دانیم كه بیشتر استرالیایی ها از این قوانین پیروی می كنند. “
لوه گفت که از آمادگی برخی افراد برای نادیده گرفتن تعهدات مالیاتی انجام شده در دنیای ارزهای رمزپایه نگران است.
ATO با 400000 شهروند استرالیایی در سال 2021 تماس خواهد گرفت تا از آنها بخواهد كه اظهارنامه مالیاتی خود را كه قبلاً ثبت كرده اند بررسی كنند و از آنها بخواهند سود یا زیان سرمایه را در معاملات رمزنگاری گزارش دهند. در مورد روند نگهداری دقیق سوابق مالیاتی ، لوه گفت که بهترین روش ثبت هر معامله با نرخ دلار استرالیا ، یادداشت برداری از تاریخ ها ، زمان ها و آدرس کیف پول است.
لو گفت: “بهترین نکته برای سودهای رمزنگاری شده شما ، ثبت سوابق دقیق از جمله تاریخ معاملات ، ارزش دلار استرالیا در زمان انجام معاملات ، معاملات برای چه کسانی است و طرف مقابل چه کسی بوده است “.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.