ارائه دهنده خدمات بلاک چین نانسن می خواهد تجزیه و تحلیل داده های سولانا را یکپارچه سازی کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این پلتفرم یک داشبورد آماری را در سه ماهه اول 2022 معرفی خواهد کرد که به ردیابی بینش ها و روندها در اکوسیستم های NFT و DeFi Solana اختصاص دارد.

ارائه دهنده داده های بلاک چین، نانسن، یکپارچه سازی برنامه ریزی شده داشبورد سولانا را برای ارائه بینش گسترده به سرمایه گذاران نهادی و خرد که به دنبال شناسایی روندهای نوظهور در شبکه هایی مانند بازارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) هستند، اعلام کرده است.

عملکرد سولانا که قرار است در سه ماهه اول سال 2022 آغاز شود، قرار است پیشنهادی چشمگیر از بیش از 100 میلیون نقطه داده کیف پول درون زنجیره ای را در شبکه های پیشرو، اتریوم، پلیگون، فانتوم و زنجیره هوشمند بایننس افزایش دهد.

ویژگی‌های محبوب نانسن، مانند Smart Money، سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا سرمایه‌گذاری‌ها را در پروژه‌های DeFi در حال ظهور در میان طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران تشخیص دهند، در حالی که NFT Paradise و Mint Master ابزارهایی را برای کشف پروژه‌های NFT که در فضا مورد توجه قرار می‌گیرند، ارائه می‌کنند.

کوین تلگراف با بنیانگذار و مدیرعامل نانسن، Alex Svanevik صحبت کرد تا بینش انحصاری در مورد پیامدهای یکپارچه سازی داده های هوشمند بازار سولانا در دو بخش به سرعت در حال ظهور، DeFi و NFT به دست آورد:

اکوسیستم Solana امسال رشد زیادی داشته است و توسعه دهندگان و کاربران را به خود جذب کرده است. این باعث شده است که پشتیبانی سولانا به یکی از ویژگی های درخواستی نانسن تبدیل شود. بنابراین، پاسخ کوتاه این است که ما به سادگی به کاربران خود گوش می دهیم.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.