ارزش بازار ارزهای دیجیتال به ۳ تریلیون دلار رسید

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ارزش بازار ترکیبی ارزهای دیجیتال برای اولین بار به 3 تریلیون دلار رسید، زیرا آلت کوین های برتر به بالاترین سطح تاریخ رسیدند. با توجه به اینکه بیت کوین در 2 درصد از بالاترین قیمت خود معامله می شود در حالی که اتریوم، سولانا و پولکادات به محدوده های قیمتی که قبلاً مشخص نشده بود، پیش می روند، CoinGecko تخمین می زند که ارزش ترکیبی بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار به بالای 3 تریلیون دلار رسیده است.

به گفته CoinGecko، ارزش کل ارز دیجیتال در 20 اکتبر به بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 2.62 تریلیون دلار رسید و در کمتر از سه هفته 14.5 درصد افزایش یافت. ارزش بازار ترکیبی قبلاً در 12 می سال جاری به اوج نزدیک به 2.62 تریلیون دلار رسیده بود، قبل از اینکه در 20 ژوئیه به پایین ترین سطح خود یعنی 1.24 تریلیون دلار رسید.

داده های پلتفرم کوین گکو 10418 دارایی دیجیتال را در 518 صرافی ارزهای دیجیتال ردیابی می کند. علیرغم افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین در دو سال گذشته، سلطه بیت کوین در بازار از زمان ثبت بالای 70.8 درصد در 6 سپتامبر 2019، 42.8 درصد کاهش یافته است. در حالی که بیت کوین هنوز نزدیکترین رقیب خود را از نظر سهم بازار با بیش از دو برابر با 40.5% یا 1.22 تریلیون دلار در مقایسه با 18.6% یا 560 میلیارد دلار اتریوم شکست می دهد، مجموع سرمایه سایر ارزهای دیجیتال 40.9% یا 1.24 تریلیون دلار است که نشان دهنده افزایش تجمع است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.