ارزش بازار بیت کوین به بالاترین سطح خود رسید

neda
1 سال قبل
بیت کوین

ارزش سرمایه بازار ارز دیجیتالی پیشرو ، بیت کوین ، در تاریخ 19 اکتبر به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 1،211،242،526،571 دلار رسید. در همین حال ، ذخایر بیت کوین که توسط صرافی های ارزهای دیجیتال نگهداری می شود ، به پایین ترین حد در سه سال گذشته رسیده است و بیت کوین هنوز با فاصله 2.2 درصدی از ATH آوریل 64.850 دلار مواجه است.

دیلان لکلر ، تحلیلگر زنجیره ای و بنیانگذار 21stparadigm.com ، در توییتی نوشت که ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر از 1.206 تریلیون دلار بالاترین سطح خود عبور کرده و به 1.211 تریلیون دلار رسیده است. ارزش بازار قبلی ATH همزمان با اوج تاریخی بیت کوین 64850 دلار بود. در حال حاضر ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در حال تغییر است و قیمت آن 63،917 دلار است. این کمتر از 2.2 با قله تاریخی آوریل فاصله دارد.

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Santiment ، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل های زنجیره ای محبوب ، در حالی که این اتفاق می افتد ، بیت کوین بیش از یک میلیون کیف پول فعال در روز دارد. در این بین ، ذخایر بیت کوین در مبادلات رمزنگاری به پایین ترین سطح در سه سال گذشته رسیده است زیرا سرمایه گذاران بیت کوین را برای ذخیره طولانی مدت به کیف های سرد خود انتقال میدهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.