ارزش بسیاری از ارزهای دیجیتال به دلیل نقص فنی وبسایت CoinMarketCap به میلیون ها دلار افزایش یافت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قیمت ارزهای رمزنگاری شده به دلیل نقصی که توسط وب‌سایت برتر رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال در جهان CoinMarketCap رخ داده است، دچار افزایش شدیدی شد.

بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، استلار و سایر سکه های برتر به ارزش میلیون ها دلار رسیدند. شیبا اینو برای مدت کوتاهی در صدر فهرست ظاهر شد و CoinMarketCap قیمت آن را به میزان خیره کننده 67 میلیارد درصد افزایش داد. قیمت توکن به 22000 دلار افزایش یافت. قیمت اتر به 524 میلیارد دلار افزایش یافت که در واقع بالاتر از ارزش بازار واقعی ارز دیجیتال میم است. برخی از برنامه‌هایی که از داده‌های CoinMarketCap استفاده می‌کنند نیز تحت تأثیر این باگ ظاهری قرار گرفتند و کاربران آن‌ها هیجان لحظه‌ای را تجربه کردند. یک شبه «گازیلیونرها» مشغول جشن گرفتن ثروت جعلی خود بودند. برخی از قیمت‌های ارزهای دیجیتال به اشتباه در Coinbase، بزرگترین صرافی ایالات متحده، نمایش داده می‌شوند. CoinMarketCap در توییتی به این حادثه پرداخته و مدعی شده است که مشکلاتی را که باعث بی‌نظمی قیمت‌ها شده بود، برطرف کرده است. بایننس نیز سرورهای خود را مجددا راه‌اندازی می‌کند تا کارها مطابق با برنامه اصلاحی خود به حالت عادی بازگردد. اشکالات در وب سایت های رمزنگاری پیشرو چندان غیر معمول نیست. همانطور که U.Today گزارش داد، در ماه ژانویه، ارزش بازار بیت کوین پیچیده (wBTC) برای مدت کوتاهی به 400 کوادریلیون دلار رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.