ارزش صرافی بایننس 300 میلیارد دلار گزارش شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

به گفته مدیران سابق که در گزارشی که روز پنجشنبه توسط وال استریت ژورنال منتشر شد، بایننس صرافی ارزهای دیجیتال اگر یک شرکت سهامی عام بود، احتمالاً حدود 300 میلیارد دلار ارزش داشت.

در چنین ارزش‌گذاری شگفت‌انگیزی، غول رمزارز بزرگ‌تر از والت دیزنی، اکسون موبیل و نایک خواهد بود. علاوه بر این، بایننس می توانست در کمتر از چهار سال به چنین اعداد شگفت انگیزی دست یابد. این همچنین باعث می شود که مدیر عامل آن، ژائو به یکی از ثروتمندترین افراد جهان تبدیل شود زیرا او بزرگترین سهم را در شرکت دارد.

در اوایل سال جاری، بایننس با هجوم نظارتی جهانی مواجه شد که آن را مجبور کرد با کاهش اهرم و معرفی اجباری تأیید حساب، رویکردی فعالانه برای انطباق اتخاذ کند. مشکلات حقوقی صرافی به همین جا ختم نمی‌شود و طبق گزارش‌ها، چندین آژانس فدرال ایالات متحده در حال بررسی عملیات این شرکت هستند. بایننس علی رغم مخالفت های نظارتی، همچنان از نظر حجم معاملات نقطه ای پیشتاز است. ژائو می‌گوید که می‌خواهد رقبا بزرگ‌تر شوند تا فشار وارده بر مبادله‌اش در میان تقاضای زیاد کاربران کاهش یابد: ما می خواهیم صرافی های دیگر کمی بزرگتر باشند تا بتوانیم بار را بین کاربران تقسیم کنیم. در 11 اکتبر، صرافی تنها در یک روز 100 میلیارد دلار حجم داد و ستد کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.