ارزش چیلیز پس از راه اندازی NFT های درون بازی افزایش یافت

neda
1 سال قبل
NFT

مشارکت و همکاری در فضای رمزنگاری اغلب به نفع قیمت دارایی ها عمل کرده است. سال گذشته شاهد تعدادی از مشارکت‌های برجسته بین پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال و لیگ‌های ورزشی بزرگ، تیم‌ها و همچنین بازیکنان در میان تب NFT بودیم. این به نوبه خود باعث افزایش قیمت برخی آلتکوین ها شد.

یکی از جدیدترین موارد مشابه، افزایش قیمت توکن پلت فرم مبادلات ورزشی توکن شده – Chiliz (CHZ) بود. Chiliz از پایان اکتبر پس از راه‌اندازی NFT‌های زنده درون بازی برای دارندگان توکن‌های طرفدار، نزدیک به ۱۱۰ درصد افزایش یافته است، زیرا علاقه سازمانی به اکوسیستم آلت‌کوین افزایش یافته است. در حالی که می توان فکر کرد چنین رشد چشمگیری می تواند آلت های متوسط ​​یا کم تولید را افزایش دهد، به نظر می رسد مشارکت های ورزشی اخیراً قیمت BNB رتبه سوم را افزایش داده است.

در 5 نوامبر، بایننس همکاری چند ساله خود را با باشگاه فوتبال پورتو اعلام کرد و به شریک رسمی فن توکن تیم تبدیل شد. در همان روز، BNB افزایش یافت و آلت کوین در روزهای بعد بیش از 20 درصد افزایش یافت.

آخرین رالی CHZ با انتشار اولین افت NFT زنده و درون بازی این پلتفرم که در مسابقه ای بین A.C. Milan و A.S انجام شد، آغاز شد.قابل ذکر است، در سه ماهه اول، این پلتفرم شاهد مشارکت های بیشتری بود و پشت سر هم، جمعیت خرده فروشی بیشتری به شبکه هجوم آوردند. از فوریه تا مارس، آلتکوین به ATH جدید 0.94 دلار رسید و بیش از 3700 درصد سود را به ثبت رساند. با این وجود، معیارها و قدرت شبکه اخیر، این بار نیز مورد خوبی برای رشد CHZ بود.

این شبکه با هدایت اکوسیستم به سرعت در حال گسترش، بیش از 80 مشارکت ورزشی قوی دارد. این را می‌توان به رشد Socios، پلتفرم تعامل طرفداران متعلق به Chiliz نیز نسبت داد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.