ارسال بیت کوین اکنون بیش از همیشه گران است. دلیل آن چیست؟

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

هزینه معاملات بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده و هزینه ارسال BTC را حتی از اوج آن در سال 2017 افزایش می دهد.

به طور خلاصه

  • کارمزد معاملات بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود در تاریخ رسیده است.
  • متوسط ​​هزینه تراکنش ارسال بیت کوین اکنون 59.87 دلار است.
  • هرچه افراد بیشتری که از این شبکه استفاده کنند معمولاً به معنای کارمزد معاملات بالاتر است.

روایت “طلای دیجیتال” بیت کوین ممکن است قوی تر شود ، زیرا سرمایه گذاران در این ارز رمزنگاری بیش از هر زمان دیگری به نگهداری آن به جای صرف آن انگیزه دارند. انجام معامله با بیت کوین اکنون گرانترین هزینه انجام شده است: طبق آخرین اطلاعات BitInfoCharts ، متوسط ​​هزینه ارسال ارز رمزنگاری شده در حال حاضر 59.87 دلار است.

این از آخرین bull run، در دسامبر 2017 ، زمانی که متوسط ​​هزینه به 55.17 دلار رسید، گرانتر است. فقط در 10 روز گذشته ، متوسط ​​هزینه معامله بیش از 300 درصد افزایش یافته است – در 11 آوریل ، 14.86 دلار بود.

چرا؟ خیلی ساده است ، افراد زیادی از شبکه بیت کوین استفاده می کنند. و با استفاده بیشتر افراد از شبکه ، هزینه های کمتری به همراه خواهد داشت.

اگر می خواهید در بلاکچین بیت کوین معامله کنید ، باید آن را توسط یک ماینر تأیید کنید. ماینرها از رایانه های قدرتمندی برای حل مشکلات پیچیده استفاده می کنند که به نوبه خود معاملات را تأیید می کند. ماینرها برای کار خود در بیت کوین پاداش می گیرند و اگر شبکه شلوغ باشد (به عنوان مثال بسیاری از مردم می خواهند سکه را جابجا کنند) برای انجام کار باید هزینه بالایی پرداخت کنید.

اما اگر مایل هستید هزینه های کمتری بپردازید، میتوانید منتظر بمانید – فقط ممکن است مدت طولانی در انتظار باشید. لئون جانسون ، توسعه دهنده بیت کوین به Decrypt گفت که وی اخیراً با قبول زمان تأیید کندتر یعنی انتظار بیشر ، فقط 2.99 دلار پرداخت کرده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.