استخراج کنندگان بیت کوین، دارندگان بلندمدت در شوک عرضه بیت کوین هستند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

گزارش جدید Kraken Intelligence نشان می دهد که به نظر می رسد شوک عرضه به افزایش بیش از 50 درصدی قیمت BTC در ماه اکتبر کمک کرده است. خلاصه بر روی زنجیره بیت کوین کراکن در اکتبر 2021، تحت عنوان Shocktober، به طور کلی مشارکت کنندگان شبکه بیت کوین و رفتار آنها را روشن می کند.

این مطالعه نشان داد که همراه با افزایش قیمت در این ماه، “سود کمی” از دارندگان بیت کوین بلندمدت صورت گرفته است. همراه با نرخ استخراج محدود و برنامه‌ریزی شده بیت کوین، به نظر می‌رسد در این ماه یک شوک عرضه رخ داده است و بیت کوین را برای رسیدن به بالاترین رکورد جدید در تاریخ تحریک می‌کند.

بر اساس این گزارش، علاوه بر کاربرانی که سکه‌های خود را هودل می‌کنند، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین نیز پشته خود را به‌عنوان «نقاط تامین ماینر برای نگهداری بیشتر در بین استخرهای استخراج» نمی‌فروشند. اگرچه ماینرهای کوچک فردی مقدار نسبتاً کمی از سود را دریافت کردند، معامله گران بزرگ در صنعت تمایلی به رها کردن سود به دست آمده خود ندارند.

در سوی دیگر رشته اقتصاد خرد، تقاضا رشد کرده است. اگرچه قیمت‌های بالاتر عموماً مردم را به عرضه بیشتر و تقاضای کمتر در فعالیت‌های اقتصادی گسترده سوق می‌دهد، به نظر می‌رسد بازار بیت‌کوین مجموعه قوانین خاص خود را دارد. عرضه بی کشش بیت کوین منجر به افزایش سرسام‌آور تقاضا می‌شود، زیرا معامله کران قدیمی‌تر از فروش خودداری می‌کنند و شرکت‌های تازه وارد قیمت بالاتری را پیشنهاد می‌کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.