استخراج کنندگان بیت کوین مخمصه را در حالی که ماینر رمزنگاری BitDeer کاربران چین را مسدود می کند، احساس می کنند

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

همانطور که تنظیم کننده های چینی به سرکوب استخراج بیت کوین می پردازند ، استخراج کنندگان BTC در این کشور احساس سردرگمی می کنند.
BitDeer ، یکی از بزرگترین اپراتورهای استخراج رمزنگاری چین ، برای جلوگیری از دسترسی آدرس های IP از چین به سیستم عامل خود اقدام کرده است.
این شرکت روز چهارشنبه در بیانیه رسمی در وب سایت خود اعلام کرد که “از 26 مه در ساعت 10 شب دسترسی به کاربران با آدرس IP کشور چین را مسدود می کند. “
به گفته گروه BitDeer ، این اقدام به منظور “همکاری با الزامات نظارتی در کشورها و مناطق مرتبط و حمایت از انطباق در صنعت معدن” است.
BitDeer تنها شرکت رمزنگاری نیست که به آرامی از سرزمین چین خارج می شود.
روز دوشنبه ، BTC.top ، یکی دیگر از استخرهای استخراج معادن در چین ، اعلام کرد که دیگر خدمات خود را به کاربران چینی ارائه نمی دهد.
در همین حال ، مکولدز و BitFuFu که به ترتیب وابسته به Bitmain و OKEx هستند ، برخی یا تمام خدمات خود را به کاربران مستقر در چین نیز به حالت تعلیق درآورده اند.
همانطور که توسط BTC PEERS گزارش شده است ، استخراج کنندگان بیت کوین مستقر در چین در حال برنامه ریزی برای فروش سکوهای استخراج یا جابجایی مجدد عملیات خود در میان عدم اطمینان قانونی هستند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.