استخراج کنندگان بیت کوین 57 میلیون دلار سود روزانه کسب می کنند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

استخراج کنندگان بیت کوین با افزایش متوسط ​​درآمد روزانه به 57 میلیون دلار ، یک روز میدانی را سپری می کنند.

طبق داده های Crypto Parrot ، یک سیستم عامل شبیه ساز معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، متوسط ​​سود روزانه فعالیت های استخراج بیت کوین 57 میلیون دلار بین 27 مارس و 26 آوریل 2021 بوده است. به طور مجموع ، استخراج کنندگان در کل دوره 1.7 میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند.
قیمت اخیر بیت کوین با درآمد استخراج کنندگان کاملاً متناسب است. در 15 آوریل ، یک روز پس از آنکه بیت کوین رکورد 64800 دلار را ثبت کرد ، استخراج کنندگان 81 میلیون دلار سود کسب کردند. در همین حال ، دو روز بعد ، وقتی بازار اصلاح شد و قیمت ها 15٪ افت کرد ، درآمد استخراج به 45 میلیون دلار کاهش یافت.

به طور مقایسه ای ، درآمد معدن در ماه گذشته تفاوت بین تجمع پایدار اخیر و بول ران را با دوام طولانی مدت در اواخر سال 2017 برجسته می کند. در طی رالی دسامبر سال 2017 ، درآمد معدن حدود 1.23 میلیارد دلار برای ماه بود. این رقم نشان دهنده اختلاف 40.21 درصدی در درآمد معدن طی دو دوره است. شبکه بیت کوین غالباً گرفتار می شود زیرا تاجران سعی می کنند موج افزایش قیمت را پرداخت کنند. به ویژه ، وقتی دارایی دیجیتال به بالاترین سطح خود در تاریخ می رسد یا به اخبار مثبت واکنش نشان می دهد ، ترس از دست دادن (FOMO) ایجاد می شود. در حالی که ممکن است برخی از سرمایه گذاران به دنبال فروش آن باشند ، برخی دیگر ممکن است در حال خرید دارایی باشند. این به طور کلی منجر به هزاران معامله در انتظار تأیید معدنچیان و کارمزد معاملات بالاتر می شود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.