استراژیست کالایی بلومبرگ میگوید شیبا اینو روزهای سختی در پیش رو دارد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالایی بلومبرگ می گوید که شیبا اینو (SHIB) ممکن است روزهای سختی در پیش رو‌داشته باشد.

در آخرین نسخه Bloomberg Crypto Outlook، مک‌گلون از میم‌کوین محبوب به عنوان «دوج کوین بی‌نظیر» و «نمونه‌ای از افراط در میان 13000 رمزارز» یاد می‌کند. شیبا در ماه‌های اخیر به دلیل پیشرفت‌های چشمگیر خبرساز شد.

دارایی کریپتو در رتبه یازدهم بر اساس ارزش بازار، در زمان نگارش این مقاله با 0.000057 دلار معامله می شود که در سال گذشته 74142662.9 درصد افزایش یافته است. با این حال، شیبا در ماه گذشته 19.5 درصد کاهش یافته است. به گفته مک گلون، صعود شیبا اینو به ارزش بازار 40 میلیارد دلاری، سکه را در معرض خطری مشابه با دوج کوین در سه ماهه دوم سال جاری قرار می دهد، زمانی که از 0.74 دلار در ماه می به پایین ترین سطح 0.16 دلار در ژوئن سقوط کرد.

مک‌گلون پیش‌بینی می‌کند که گرانش «احتمالاً بر شیبا اینو غلبه خواهد کرد» و می‌گوید که میم کوین با بازگشتی روبرو می‌شود که ارزش صعود سهموی خود را دارد. زمانی که این بازی به پایان می رسد، مشکلی که می بینیم این است که بسیاری از دارایی ها ممکن است مستعد ریسک پذیری باشند.

با نگاهی به اتریوم، مک‌گلون می‌گوید دومین دارایی بزرگ رمزنگاری بهتر به نظر می‌رسد و آماده رشد بیشتر است. «تقاضا در حال افزایش است، عرضه در حال کاهش است و موقعیت اتریوم در مرکز دیجیتالی شدن امور مالی و پول، پایه‌ای برای افزایش بیشتر قیمت است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.