استقرار بیت کوین در بالای 50 هزار دلار می تواند روند بازار را تقویت کند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

طی چند هفته گذشته ، بازار ارزهای دیجیتال نتوانسته است روند خاصی را برای مدت طولانی حفظ کند ، به ویژه در مورد بیت کوین.

بنابراین ، وقتی بحث سودآوری پیش می آید ، مهم است که توجه داشته باشیم چه چیزی سودآور است و برای چه مدت.

این هفته شاهد افزایش سود کلی در بازار و در عین حال کاهش ضرر نیز بود. در حال حاضر ، اقدام قیمت بیت کوین از یک احساس قوی صعودی حمایت می کند. در نتیجه ، سودهای حاصله به بالاترین سطح 45 روزه رسید و در زمان مطبوعات 4 میلیون دلار کمتر از 1 میلیارد دلار بود.

از سوی دیگر ، زیان های واقعی به 175 میلیون دلار کاهش یافت که بسیار کمتر از اواسط سپتامبر 1.1 میلیارد دلار است. علاوه بر این ، بازار شاهد افزایش حجم معاملات بوده است.

حجم معاملات در ماه آوریل در بالاترین سطح بیت کوین بین 13.6 تا 16.8 میلیارد دلار بوده است.

در زمان نگارش این مقاله ، بیت کوین در حدود 51 هزار دلار در نوسان بود. این در واقع می تواند لحظه ای باشد که بازار منتظر آن بوده است. در بازه زمانی هفتگی ، BTC بیش از 21 درصد افزایش یافت. با ادامه روند انباشت و رسیدن کل سود به بالاترین سطح ماهانه 87 ، این می تواند روند فروش را تغییر دهد. بعلاوه ، از آنجا که سطوح پایین ریسک رزرو یک اقدام جذاب برای سرمایه گذاران را برجسته می کند ، بازار قطعاً کاهش فروش را مشاهده می کند و احتمالاً دوباره به خرید تغییر می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.