استیبل کوین تتر در پلتفرم مالی غیر متمرکز Avalanche راه اندازی شد

neda
1 سال قبل
تتر

تتر، شرکت پشتیبان بزرگترین استیبل کوین بر اساس ارزش بازار، اکنون در پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) Avalanche در دسترس است. ادغام مستقیماً با صرافی رمزنگاری Bitfinex امکان پذیر خواهد شد. راه‌اندازی تتر (USDT) در اکوسیستم Avalanche به رشد و توسعه بلندمدت شبکه Avalanche کمک می‌کند و در عین حال باعث استفاده از استیبل کوین در سراسر اکوسیستم DeFi می‌شود.

علاوه بر راه‌اندازی تتر در Avalanche، استیبل‌کوین مستقیماً با Bitfinex ادغام شده است که به کاربران امکان می‌دهد به طور آنی به USDT دسترسی داشته باشند و هزینه‌هایی بسیار کمتر از آنچه امروز می‌پردازند، داشته باشند. Tether توسط پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی و درگاه‌های پرداخت پشتیبانی می‌شود و پرداخت سریع‌تری را در مقایسه با کارت‌های اعتباری و نقدی و سیستم‌های پرداخت سنتی ارائه می‌دهد.

استیبل کوین در بسیاری از شبکه های بلاک چین از جمله الگوراند، پروتکل ساده دفتر کل بیت کوین کش (SLP)، اتریوم، EOS، Liquid Network، Omni، Tron و Solana راه اندازی شده است و به استیبل کوین منتخب در همه این شبکه ها تبدیل شده است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether، در مورد این راه اندازی اظهار داشت: «ما هیجان‌زده‌ایم که USDt را در Avalanche راه‌اندازی کنیم و دسترسی جامعه رو به رشد و پر جنب و جوش آن را به پایدارترین و قابل اعتمادترین استیبل کوین در فضای توکن دیجیتال ارائه کنیم. برای کسانی که به توسعه پلتفرم های بلاک چین Layer-1 اعتقاد دارند، Avalanche نشان دهنده یک پروژه تکامل یافته است که دارای سازگاری با ماشین مجازی اتریوم است و می تواند یک محرک ضروری برای توسعه دهندگانی باشد که به دنبال انتقال برنامه های غیرمتمرکز از اتریوم هستند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.