استیو هانکه جزئیاتی از اینکه چرا تصویب بیت کوین برای اقتصاد السالوادور کابوس است ، به اشتراک گذاشت

neda
1 سال قبل
بیت کوین

استیو هانکه ، اقتصاددان برجسته و مخالف سرسخت بیت کوین و به طور کلی ارزهای رمزنگاری شده ، معتقد است که پذیرش بیت کوین برای اقتصاد السالوادور بسیار دشوار بوده است.

در توییت اخیر خود ، استیو هانکه بار دیگر بیت کوین را پایه گذاری کرد و اظهار داشت که سالوادورها و اقتصاد السالوادور در ادغام پرداخت های BTC در اقتصاد و سیستم مالی خود با مشکل روبرو هستند. به ویژه ، به گفته هانکه ، کاربران با مشکلات تکنولوژیکی روبرو هستند و روزانه ضرر می کنند.

در مورد ضررهای وارد شده به اقتصاد ، به گفته این کارشناس ، اعتبار این کشور نیز آسیب دیده است: اوراق قرضه السالوادور بیش از یک ماه است که بالا و پایین می رود. تصویب #بیت کوین به عنوان پول قانونی یک کابوس برای اقتصاد السالوادور بوده است.

روز یکشنبه ، این اقتصاددان دوباره بیت کوین را مورد انتقاد قرار داد و یک الگوی رفتاری ارسال کرد و دوباره در مورد بی ثباتی بالای BTC و ماهیت سفته بازی آن توییت کرد. این اولین بار نیست که هانکه توییت های منفی در مورد بیت کوین ارسال می کند و به نوسانات آن اشاره کرده و ادعا می کند که ارزش اساسی آن برابر با صفر است و در برابر تقلب آسیب پذیر است.

با این حال ، پس از آوریل ، ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا به دلایل بحث برانگیز مربوط به ردپای کربن در معدن اثبات کار (PoW) پذیرش BTC را متوقف می کند و قول داد که به محض تغییر استخراج کنندگان بیت کوین به انرژی سبز حداقل 50 بار دیگر اجازه پرداخت BTC را می دهد. درصد عملیات آنها به گفته مایکل سیلور ، مدیر عامل MicroStrategy و رئیس شورای استخراج بیت کوین ، این هدف قبلاً محقق شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.