استیو وزنیاک، بنیانگذار اپل هشدار داد که دولت ها هرگز اجازه نخواهند داد که کریپتو از کنترل آنها خارج شود

neda
1 سال قبل
بیت کوین

استیو وزنیاک، بنیانگذار اپل، بیت کوین را خلوص ریاضی می داند و عرضه ثابت آن را تحسین می کند. با این حال، او گفت که دولت ها هرگز اجازه نخواهند داد که از کنترل آنها خارج شود. او میگوید «اگر کار به جایی برسد که همه چیز به صورت رمزنگاری انجام شود و از طریق دولت ها برای مشاهده و مالیات و همه اینها عبور نشود، دولت ها آن را رد می کنند.

استیو وزنیاک می‌گوید دولت‌ها هرگز اجازه نخواهند داد که ارز دیجیتال از کنترل آنها خارج شود.

او روز جمعه در مصاحبه ای با Yahoo Finance در مورد ارز دیجیتال صحبت کرد. از او پرسیده شد: “آیا به رمزارز اعتقاد داری؟” پاسخ داد: «ارز دیجیتال از طریق بلاکچین کارهای مختلفی که می تواند متفاوت از قبل در زندگی انجام دهد، وعده های بسیار زیادی دارد، حتی تا انتخابات. این قالب بسیار قابل اعتمادی دارد که نمی‌توان آن را به راحتی با کنترل انسان‌ها تغییر داد.» او توضیح داد: “به دلارهای آمریکا نگاه کنید، دولت فقط می تواند دلارهای جدید ایجاد کند، وام بگیرد و قرض بگیرد.” در مقابل، وی با اشاره به اینکه بیت کوین دارای عرضه ثابت است، تاکید کرد: بیت کوین ریاضیات، خلوص ریاضی است. هرگز نمی توان بیت کوین دیگری ایجاد کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.